Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legmegrázóbb anime...

Melyik a legmegrázóbb anime amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

*Megrázó

-Olyan dolog (brutalitás, leleplezés stb...) történik benne amin nagyon meglepődtél

-Annyira ötletes/egyedi volt a története

-Annyira szomorú


Írhattok többet is, de csak a legjobbakat, lehetőleg ne 10-12 éveseknek valót.



2014. dec. 9. 17:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Rainbow: Nisha Rokubou no

Shichinin - az 50-es évekbeli japánt mutatja be, pontosan 6 tizenéves életét aki nevelőintézet/börtönbe kerülnek... ha még nem láttad nagyon ajánlom, eléggé drámai az egész... már a 2. rész full drámai...

#Spoiler- engem a 2. rész qrvára megérintett... amikor a későbbi énekes, életét, multját és, hogy mi történt a hugával mutatják be... és még az "öreg" halála... nagyon ajánlom!

AA-n fent is van :)

Darker than Bleack - Yin multja nagyon megrázó és szomorú... nem vagyok oda a romantikus animékért, mondjuk ebben csak egy kicsi van csak, valahogy annyira szép ahogy Hei védelmezi és szereti Yint (két főszereplő, egyezkedő és báb) 4 ova is nagyon tetszett mert az kicsit romantikus)

Black Bullet - aszem az Elfen Lied alkotóitól van, a fő mondanivalója az emberi kegyetlenség, kiközösítés, rasszizmus... kicsit olyan Elfen Lide & Attack on Titan keveredésű a története.

Ezt is ajánlom!

#Spoiler: hű nagyon szomorú amikor az "új magánsulit" ahol a kitaszított gyerekek járnak és lebonbázzák... és a végén amikor Enju ism visszaemlékszik és megkérdi Rentarotól, hogy "vajon fájt a barátaimnak amikor meghaltak" - na itt majdnem elsírtam magam...


#2. voltam ;)

2014. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csodálkozom hogy a Monster-t senki sem ajánlotta ...


Igaz hogy nincs hozzá magyar felirat, de angol az van

2014. dec. 12. 19:59
 23/44 anonim válasza:
A clannadon a higurashin az airon ės az elfen lieden sírtam ja ės a kedvencem a dusk maiden of amnesia azon is bőgtem.... :c
2014. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

dusk maiden of amnesia miért lenne megrázó? Happy end a vége? Mangához még jöttek ki special-ok is, animéhez is egy ova vígjáték...



Monstert azért nem ajánlották sokan, mert nem látták, mivel nincs hozzá magyar felirat. Én is csak 50. részig néztem még meg, inkább megvárom míg lefordítják.


Kérdésre: (bár ezeket már biztos mások is írták)

AnoHana

Clannad After Story

higurashi no naku koro ni Kai

Blood+

Code Geass vége

Shiki

2014. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Fullmetal alchemistben (akar a bolcsek kovenek nyomaban, akar a testverisegben) amikor a kislanyt atvaltoztatjak kimerava... na az nagyon szar volt :/
2014. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

köszönöm, még jöhetnek :)


a felettem lévőhöz: mikor olyan 12 éves voltam és éppen valami olyan csatornát néztem ahol a fullmetal alchemist-nek pont ez a része ment hát engem nagyon lesújtott (addig még 1 részt sem láttam azon kívül).


de amúgy érdekes hogy mindig a legbrutálisabb részeket sikerült eddig kifognom mindenből (jó példa erre a south park...)

2014. dec. 26. 21:52
 27/44 anonim válasza:

A Sword Art Online-még nem írta senki?

Csak a szép grafika miatt kezdtem el nézni de, aztán nagyon beleéltem magam, mert régen sokat MMORPG-éztem.

Szerintem a történet kiváló az 1-14. részig, van benne minden, és a drámai részek tényleg megindítóak számomra.

A SAO II-ben is Sinon múltja jól ki van találva, dúrva belegondolni hogy min mehetett keresztül. A végén viszont Yuuki történetét eléggé erőltetettnek találtam, éreztem már hogy ki ő valójában, tudni lehetett a végét. Mintha csak ráakartak volna erőltetni a nézőre egy sírást, amit mondjuk nem bírtam megállni. :)

A másik az Akame ga kill:

Szerintem zseniális a történet, mert a valóságos társadalmat tükrözi, és megfelelő arányban vannak elosztva a vicces, drámai, akció jelenetek. Itt szinte minden szereplő evesztésénél könnyeztem, és a vége is nagyon megrázott, napokig a hatása alatt voltam, csak úgy mint a SAO-nak.

2015. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Utolsó által írtakat semmiképp nem ajánlom, pont a szezon 2 leggyengébb alkotása.

Akame ga kill agyatlan gyilkolászás, miközben egy tele clishé shounen. SAO 2 meg szinte már nézhetetlenül unalmas volt és nyálas.



Ha szezonból keresel ilyesmit, akkor

Shigatsu wa Kimi no Uso


Jelenleg is fut és ahol most az anime tart még nem szomorú, de manga alapján egészen biztos nem lesz egy happy end. Sorozat most tart a felénél.

2015. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 N-E-C válasza:
Neon Genesis Evangelion:kicsit brutalis,elegge elszomorito,a tortenet nagyon egyedinek mutatkozik.Roviden arrol szol hogy fiut behiv az apja az uj Tokyo 3-ba ismeretlen okok miatt.Hirtelen megjelenik egy "szorny" aki pusztitasba kezd.A fiut felszedi az apja szervezetenek a foparancsnoka.Mivel az egyszeu fegyverek nem mukodnek a szornyeken csak az ember altal keozett mecha(EVA) a fiu szembe kell szaljon egymaga az oriasi ellenseggel.Van egy bizonyos idomulasa es hangulata ami van akit megfog vagy eltaszit.Nagyon jol mutatja be az emberi pszihologiat,a tarsadalom elonyeit es hatranyait,az elet sotet reszet.Nemhogy szomoru,letort leszel esetleg a megnezese utan,de ha lehet meg depresszios is.Egy kicsit rohogtem is amikor egy szuloknek keszult archivumban ahol elmondjak,hogy a show ajanlott-e gyerekeknek vagy nem,ilyeszto,traumatikus kepek kategoriaban 10-es osztalyozasbol 11-et kapott. [link]
2015. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Elfen lied

Angel beats

Tasogare otome x amnesia (amikor Yuuko eltűnt, akkor zokogtam)


És aminek a vége nagyob megdöbbentett:

Danganronpa

2015. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!