Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no kyojin-ban (Attack...

Shingeki no kyojin-ban (Attack on Titan) Eren és Mikasa majd járni fognak egymással?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem jó lenne... Most nézem az animét, és olyan jó lenne, ha már az 1. évadba nem, de a 2. évadba együtt lennének. Nem értem, hisz NEM veszi észre, hogy Mikasa oda van érte, pedig csak Erennek "kérnie" kéne... Nektek mi a véleményetek?

2015. ápr. 1. 21:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Kedves Vivian! Köszönöm a válaszod, és a többieknek is! De ha megnézzük Mikasa mindíg ott volt vele, és törődött vele, + Eren adott erőt neki, akkor Mikasa miért ne segíthetne ugyanúgy rajta?
2015. ápr. 18. 22:47
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert Eren egy dühös, ordibáló, német gyerek. Ez a fájdalmas igazság.
2015. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
58%

Az kene meg, higy ezek ketten osszejojjenek.

Mikasat egyaltalan nem kedvelem, sot. Rettenetesen irrital, fokent, hogy szerintem az o szinkronszineszenek volt a legkobbyebb dolga...nem nehez 3 masodpercenkent azt mondani,hogy "Eren!".

Ja, majd o megvedi... felidezem az 5. Resz torteneseit. Mikor szukseg lett volna ra, pont nem volt sehol. Meglepo.

Igazabol, hiaba az egyik kedvenc animem, ha ez a paros kepbe jonne, eleg valoszinu, hogy dobnam az animet.

Ez attol jo, hogy nem arrol szol, hogy jajjj de szerelmes vagyok es a vegen tok kiszamithato lenne, higy valamelzik neghal, a fangirlek kisirjak magukat, es dol le. Shounen, nem shoujo.

a SAO-t is csak azert nem nezem meg, mert eskuszom tonkremenne a gepem annyi nyaltol.

ennyit errol.

2015. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző, kicsit szerintem rosszul látod ezt. Nem arról van szó, hogy leszólsz egy shipet, szíved joga nem shippelni valamit. De miért lenne egy anime rögtön shojo csak azért, mert egy romantikus szál is kerül bele? :) Arról nem is beszélve, hogy legalább két romantikus szál már hivatalosan is megerősítve csücsül benne a sztoriban :D Nem kell nyáladzani, ha romantikáról van szó.

(Mikasa meg azért nem volt ott az 5. részben, mert túl erősnek ítélték ahhoz, hogy a többi kadéttal szerencsétlenkedjen és inkább előreküldték, hogy hasznát vegyék élesben a titánok ellen.)

2015. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, annak ellenére, hogy szegény mangaka igyekszik a legminimálisabbra fogni a romantika témát, mi, fanok már szinte mindenkinek találtunk egy párt, akit shippelhetünk. De valóban, ebből csak kettő az, amit Isayama alkotott.

Visszatérve Mikasáékra... Rengeteg véleményt olvasva szerintem kijelenthetem, hogy ennek a lánynak aligha jutott személyiség, a gyerekkorukban történtek óta Erenhez van tapadva és szinte csak neki él (persze ennek megvan a pszichológiai háttere, szóval teljesen logikus), de ez még nem jelenti azt, hogy ezeket az érzéseket Erennek viszonoznia kellene. Ő egyébként sem az a srác (meglátásom szerint), akit bármilyen mértékben is érdekelne a romantika. Mindig mondogatja Mikasának, hogy hogy "nem vagy sem a nővérem, sem az anyám", ettől függetlenül tènyleg együtt nőttek fel, így valamilyen szinten mégiscsak testvéreknek tekintjük őket (még ha ti nem is, én igen). Szóval.

A lényeg a lényeg, szerintem enyhén szólva is undorító lenne, ha ők ketten összejönnének. Már az is az volt, mikor a filmben Mikasát és Rivaille-t rakták párba.

2015. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!