Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no kyojin-ban (Attack...

Shingeki no kyojin-ban (Attack on Titan) Eren és Mikasa majd járni fognak egymással?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem jó lenne... Most nézem az animét, és olyan jó lenne, ha már az 1. évadba nem, de a 2. évadba együtt lennének. Nem értem, hisz NEM veszi észre, hogy Mikasa oda van érte, pedig csak Erennek "kérnie" kéne... Nektek mi a véleményetek?

2015. ápr. 1. 21:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa, hogy Mikasa mindíg meg akarja védeni.. De ez a Jean Mikasa dolog hülyeség (legalább is szerintem) De amikor Eren megütötte magát, és kidőlt, azt mondták Mikasának: Védd meg a Fiúdat. És akkor Mikasa zavarba jött, tehát csak érez iránta valamit. Mit szoltok hozzá? A Válaszolóknak köszönöm szépen, megy a zöld kéz. :)
2015. ápr. 3. 13:03
 12/25 anonim válasza:
Ahogy a többiek írták, szerintem is testvérként tekintenek egymásra, ha pedig valaki azt mondaná hogy védjem meg a fiúmat, lehet zavarba jönnék akkor is, ha tetszik az illető, akkor is ha nem. Emellett a mangában sincs még lezárva a történet, ha jönne egy szerelem, főleg a főszereplőé, eléggé lelassítaná a történéseket. (4-es voltam)
2015. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ha járnának, Eren is erősebb lenne, hogy van kit megvédeni aki fontos az eéletében, főleg amikor Óriássá változik.
2015. ápr. 3. 17:51
 14/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2015. ápr. 3. 20:42
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Erenek van elég motivációja, továbbra is fölösleges lenne nyáltengerbe borítani a sztorit.

*SPOILER*

A legutóbbi fejezetben is önként fölajánlotta, hogy Historia egye meg, ha így megmenthetik az emberiséget.

2015. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Az ki?/mi?
2015. ápr. 3. 21:37
 17/25 anonim válasza:
Christa valódi neve.
2015. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Értem. És hogy érted azt hogy ''egye meg''?
2015. ápr. 4. 15:05
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigiekből ítélve nem zavar, ha spoilerezünk, úgyhogy

SPOILER

Kiderült, hogy Historia családjában öröklődött az a titánerő, amit Eren apja elrabolt és nekiadott, viszont így vérvonalon kívül nem lehet teljesen kihasználni. Mikor Eren ezt megtudta, kérte Historiát, hogy egye meg, és így kapja vissza az erejét, hogy megmenthesse az emberiséget.

2015. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
De azért az is közbeszól a dologba, hogy Rod (Christa apja) eléggé úgy csűrte-csavarta a dolgokat, hogy végül minden úgy legyen, ahogy akarja. Én személy szerint eléggé ledöbbentem, mikor Eren úgymond feladta, hisz azért mégiscsak az ő akaratereje a fő jelzője. Mindegy, a lényeg, hogy szegénykém elvesztette a motivációt, mikor megtudta ezeket az igazságnak beállított hazugságokat, így kicsit elvesztette a reményt, de kétlem, hogy kifejezetten Mikasára lenne szüksége, hogy erősebbé váljon. Szerintem elég, ha úgy érzi, van miért még harcolnia.
2015. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!