Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mit csináltok ilyenkor?...

Ti mit csináltok ilyenkor? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor egy sorozatért, könyvért, animért, filmért stb... rajongsz, villámgyorsan végig mész az összes részen, könyvén, és hirtelen elfogy. Nézni akarod/olvasni akarod, a karaktereket akarod, hogy szórakozztassanak (annyira, hogy az már fizikai fájdalommal jár), és újranézni/olvasni meg nem ugyan olyan. Minden vele kapcsolatos dolgot láttál már az interneten. Próbálsz hasonló könyveket/stb.-ket keresel, felmész kereső oldalakra, a kereső azt adja ki amiért te rajongsz éppen. Ha találsz valami hasonlót,és elolvasod, miről szól kb., rájössz, hogy neked nem ez kell. Nem ez, hanem AZ amiért rajongsz ugyanazok a személyiségek, helyek. Na, szóval ti ilyenkor mit csináltok?

2017. aug. 23. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most fejeztem be egy sorozatot <3 és ugyanígy vagyok/voltam vele. Próbáltam teljesen ugyanabban a témában keresni ,de egyik sem volt olyan ,mint az. Így csak nézegettem videókat róla,hogy hogy csinálták pl:a sminkeket ,a díszletet és kicsit jobb volt vissza esni abba a világba.

De úgy igazán nem tudsz mit tenni kivéve ,ha mondjuk jön egy új évad ,vagy új rész a könyvnek. :)

2017. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, már vagy 200-szor megtörtént velem ez (nem viccelek), és mindig az történt, hogy: az ídő múlásával, majd halványodni fog ez az érzés, és esetleg besétál a képbe egy másik sorozat/könyv/film/anime/manga/képregény. Ez egy ördögi kör. Mindig ez történik. Szóval ez egy költői kérdés volt, mivel nincs rá válasz. Köszönöm a válaszodat! Megkérdezhetném mi volt a címe annak a sorozatnak?
2017. aug. 23. 10:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen én is mikor elkezdek nézni valamit ,akkor tudom ,hogy ez vár rám :D Szívesen! :) A sorozat pedig az Amerikai horror story,mikor még anno kijött mér akkor elakartam kezdeni de tudod mindig mást néztem. Ebben az évben elkezdtem és imádtam ,annyira jó történetek vannak benne <3

Azért is örülök neki ,hogy most jön majd ki az új évad. :)

Te milyen sorozatokat szoktál nézni? :)

2017. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez már csak ilyen. Én is nehezen engedek el egy jó történetet, számomra kedves karaktereket. Kicsit olyan, mint egy fájdalmas szakítás. Mikor elhagynak. De nem szabad szomorkodni emiatt. Az együtt töltött szép percekre, órákra, napokra kell gondolni, amit együtt töltöttetek. És mindig kell keresni valami mást, amiben újra elmélyedhetsz.
2017. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pontosan teljesen egyetértek. Tulajdonképpen, most, hogy belegondolok, tudok tanácsolni valamit. A nagyon nagy kedvenceidet, ne nézd/olvasd újra, hanem várj addig amíg teljesen el nem felejted, és nekem megint beszoktak sétálni a képbe. Ilyenkor újranézem/olvasom és megint ugyanaz az érzésed lesz (csak egy ici-picit más). Én próbálok (és szerintem sikerült is) több műfajjal megismerkedni. Itt vannak a nagyon nagy kedvenceim (és ami eszembe jutott). Persze témakörökre osztva.

Filmek,animációsfilmek:

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Harry Potter

Csontváros

Másnaposok

Nagyfiúk

50 első randi

Marvel filmek

DC filmek

5.hullám

Baby Driver (másnéven Nyomd Bébi nyomd, és nem semmi perverz nincs benne)

Köztünk az űr (csak feliratosan van)

Terminátor

Legendás állatok és megfigyelésük

Útvesztő (nem rossz)

Miért pont ő?

Karib tenger kalózai

Narnia

Fegyvertelen katona

Alien

Megjött apuci

21 Jump Street

Páncélba zárt szellem

Rossz szomszédság

Avatar

Ha maradnék

Szerelmünk lapjai

Vissza hozzád

Kedves John!

Mission Impossible

Elrabolva

A közösségi háló

Mielőtt megismertelek

Fantasztikus 4-es (a régebbi, az újat nem ajánlom)

Hőshatos(:D)


Könyvek:

Hollófiúk

Végzet Ereklyéi

A gonosz fortélyok

Pokoli szerkezetek

Harry Potter

Éhezők Viadala

Fairy Oak (tudom vicces de ezen nőttem fel, és még most is imádom)

Csillagainkban a hiba

Bexi

Silber

5. hullám

Percy Jackson

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Twin Peaks (most olvasom,eddig 10/9)

Üvegtrón

Ha maradnék (tervben)

Sorozatok:

Trónok harca (legjobb)

Agymenők

Family Guy

Szilícium völgy

Office

(És még nagyon sok kedvenc ami most nem jut eszembe...)

Innentől lévőket, csak amikr én vagyok a soros Tv-zésben

Spongyabob(:D)

Walking dead

Hatalmas kis hazugságok(nem rossz)

Gossip Girls

Bob burger falodája (néha)

Simpson család (néha)

South Park

A semmi közepén

A szökés (tervben)

Tudom ez érdekes lesz, de a Wolfblood (2.évadig néztem és azért rakom ide mert ez volt az első "komolyabb sorozatom")

Jóbarátok (egyszer-kétszer)

A IDxtrán mindent nézek

Tortakirály

Konyhafőnök

Amerikai mesterszakács

13 reasons why (tervben)

Animék:

Akagami no Shirayuki-hime

Kaichou wa Maid-sama!(emiatt tettem fel a kérdést, mert már másodjára szerettem bele, ez a kedvencem)

Mirai Nikki (elborult)

Attack on Titan (ez teljesen olyan mint a Trónok harca)

Sword art Online

Koe no Katachi (alias The Shape of Voice)

Sakurasou no Pet na Kanojo (imádom)

Hidan no Aria

Itazura na Kiss (romcsi)

Tonari no Kaibutsu-kun

Orange

Mangák(ebbe nem rég kezdtem bele):

Akagami no Shirayuki-hime

Kaichou wa Maid-sama!

Hidan no Aria

Sword Art Online

World Witches: Contrail of Witches (tervben)

Sakurasou no Pet na Kanojo

Attack on Titan (Shingeki no Kyojin)

Fanfiction:

Lily Evans naplója (kedvenc, Harry Potter)

A jövő kezdete (Beavatott)

És még nagyon sok, HP-s, és tulajdonképpen majdnem az összes felsoroltról olvastam.

Light novel(Könnyű novella, sokszor ez alpján van anime,manga):

Sword art Online

Sakurasou no Pet na Kanojo

Talán jobb lett volna, ha meg sem kérdezel. :D Most csak azt írtam le ami eszembe jutott. Legalább tudsz válogatni. :DD Ha valamelyik "művet" ki akarod vesézni, csak írj privátba. ;) És nagyon sajnálom, hogy ennyit írtam, vagy az esetleges helyesírási hibákat.

2017. aug. 23. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Leülök fanfictiont olvasni.
2017. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hűha :D Rengeteget soroltál fel ,amit én is imádok <3 :D.

Azért is jó ,hogy ha sok sorozatot nézel ,vagy könyvet olvasol ,mert ha az egyiknek vége van akkor ,azért ott a másik ,amit már ismersz. :) De igaz ,hogy mindenhez idő kell :)

2017. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Hogyha animét,mangát akarsz olvasni akkor neten lehet regisztrálni egy animeaditcs(asszem így kell írni)ott lehet animéket meg ehehz kapcsolódó dolgokat olvasni és nézni ugy hogy le van fordítva és vannak szabályok meg ilyenek és nagyon jó én is tegnap regisztráltam amugy :)
2017. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Írok róla egy (vagy több) fanfictiont...

Régebben csak olvastam őket, de az sem volt rossz megoldás.

2017. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Ennyire nem būzulok bele semmibe.
2017. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!