Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mit csináltok ilyenkor?...

Ti mit csináltok ilyenkor? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor egy sorozatért, könyvért, animért, filmért stb... rajongsz, villámgyorsan végig mész az összes részen, könyvén, és hirtelen elfogy. Nézni akarod/olvasni akarod, a karaktereket akarod, hogy szórakozztassanak (annyira, hogy az már fizikai fájdalommal jár), és újranézni/olvasni meg nem ugyan olyan. Minden vele kapcsolatos dolgot láttál már az interneten. Próbálsz hasonló könyveket/stb.-ket keresel, felmész kereső oldalakra, a kereső azt adja ki amiért te rajongsz éppen. Ha találsz valami hasonlót,és elolvasod, miről szól kb., rájössz, hogy neked nem ez kell. Nem ez, hanem AZ amiért rajongsz ugyanazok a személyiségek, helyek. Na, szóval ti ilyenkor mit csináltok?

2017. aug. 23. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Olyasmi, mint a szerelem. Egy másik nővel (másik animével) megpróbálom elterelni a figyelmem az előzőről. Amúgy is széles az érdeklődési köröm, és hajt a kíváncsiság, milyen lehet a többi anime.
2017. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sok oldalról megközelítettétek.
2017. aug. 26. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért szeretem én az Alien vs. Predator-t. A Predator: Hunters-t még mindig nem fejezték be és még biztos lesznek utána újak. :) Bár való igaz, hogy azért semmi sem tart örökké. Én is a 12 filmmel, 90 képregénnyel, 44 könyvvel, 1 motion comic-al és egy játékkal úgy érzem, hogy szépen lassan vége lesz az Alien / Predator / Alien vs. Predator /Prometheusz pályafutásának. De végül is semmi sem tart örökké...csak a TARDIS... ;)
2017. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!