Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen anime-t ajánlanátok...

Milyen anime-t ajánlanátok egy 40 feletti, gyermekes anyukának kezdésnek?

Figyelt kérdés
Bele akarom vezetni ebbe a világba, hobbi szinten, és érdekelne, hogy milyen fajta, műfajú, esetleg direkt milyen anime az, ami érdekelheti kezdésnek! :)

#anime #hobbi #Otaku #anime40felett
2018. szept. 23. 09:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

[link] Aranyos, könnyen szerethető, nincs túldrámázva még az sem ami lehetne.


[link] Ezt azért, mert anyuka vagy.. Jó kis történet némi természetfelettivel.


[link] Ez elé meg a gyerekkel is leülhetsz, akkor is ha kicsi. Vicces, aranyos cicakedvelőknek.


[link] Na ez az amit anyukám hatvanon túl is imádott, egyben megnézte.

2018. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

[link] Ezt meg akármelyik szülőnek megmutatnám


[link] Ez szintén anyum kedvence, lehet hogy neked is bejön, ha nem zavar hogy sokat főznek benne. Indavideón fent van.

2018. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2018. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Attól még, hogy a Steins;Gate sötétebb hangulatú, miért nem jó egy kezdőnek?


Nekem is az első animém volt, jó igaz, én nem 40 éves voltam akkor, hanem 17 :D de előtte rá se bírtam nézni az animékre, mert a Naruto által keltett igénytelen kép maradt meg róluk gyerekkoromból :'D

2018. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönök minden hozzászólást! :D :D

Hobbit keresünk épp, és nagy anime fan-ként gondoltam megpróbálhatná ezt is! Viszont én már abba az otaku csoportba tartozom, hogy számomra lehetetlen megítélni, melyik lenne jó kezdésnek, és melyiktől nem idegenkednek a középkorúak! Még egyszer köszönöm! :3

2018. szept. 24. 17:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Én a Death Note és a Vampire Knight-ot 30 évesen néztem meg és imádtam!
2018. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És a végén melyik mellett döntöttél? :)
2018. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapján kellene szűkíteni a kört először, hogy filmben milyeneket szeret. Sci-fit, romantikust, vígjátékot?

Én pl. alapból valami olyanra gondolnék, amit egy gyerekkel is meg lehet nézni, a gyerek életkora sem mindegy persze. Szóval Ghiblitől valamit. Pl. Omoide no Marnie. Arra mindenképpen jó, hogy a sztereotipikus negatív véleményeket az animékről letörje, és gyönyörű, művészi a megjelenése. De ha ő filmekben pl. a vadabbakat szereti, akkor meg nyilvánvalóan nem ez fogja igazán lekötni.

2018. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Anyukámnál a Ghibli filmekkel kezdtem. Azok aztán családbarátok pl. Kiki, Totoro és kezdésnek nem árt, hogy szinkronos, aztán jöhetnek belőle a csak feliratos veziók pl. Könyvek hercege stb. és amikor már a nyelv is szokva van jöhet valamilyen sorozat olyan műfajban amit amúgy is szeret. Ha a zenét szereti pl. Nodame Cantabile jó választás lehet vagy valami egyéb slice of life pl. Usagi drop vagy Barakamon itt egy szülő bele tudja élni magát a szitukba.


Kezdésnek nem választanék semmi elvont, nehezen követhető, véres, vagy nagyon nyafkahangon visítozós főhőssel ellátott sorozatot.

2018. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!