Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Narutóban...

Szerintetek a Narutóban Kakashi meleg?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam valahol ezt a témát és érdekesnek találtam. Először úgy gondoltam, hogy ugyan már(meg most sem gondolom)de szerintetek?

2018. dec. 13. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Jiraya imádta a nőket>"könyvet" írt a nőkről>Kakashi kedvenc időtöltése ezeket olvasni. (+ Egyik fillerben volt egy lány aki tetszett neki)
2018. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

van egy rész aminek az a címe, hogy Kakashi szerelme, szóval nem meleg


+ amit az első írt, mindig erotikus könyveket olvasott

2018. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg. Miért lenne az?
2018. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Biszexuális még lehet ettől függetlenül, csak egy 10en éves fiúknak szóló történetbe nyilván nem írnak ilyeneket. Nem ismerem 100%-osan a Naruto karaktereit, de amennyit láttam belőle, abból azt szűrtem le, hogy Kakashi az érzelmeit belül éli meg és az örömét, bánatát is az esetek többségében megtartja inkább magának. A szerelem egy bonyolultabb érzés, azt még jobban is rejtegeti. x)


De lehet meleg vagy mint mondtam, biszexuális, de ezt soha nem tudjuk meg, csak akkor, ha a Naruto manga szülőatyja lenyilatkozza nekünk. De a történetet szerintem semmilyen irányba nem mozdítja el az, hogy milyen a szexuális orientációja.


Viszont meghallgatnám azt, aki azon a véleményen van, hogy Kakashi homoszexuális, kíváncsi vagyok milyen jelek vezették el őt ehhez a feltevéshez.

2018. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, mert volt olyan, hogy nők iránt érdeklődött, plusz hatalmas rajongója a Jiraiya által írt könyvsorozatnak, amelyben heteroszexuális szerelmi kalandok vannak megírva.
2018. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez most így honnan jött?
2018. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem az, mert van egy néhány részes összefüggő filler sztori vele, amiben egy másik ország követét kíséri, aki történetesen nő. Persze kalamajkába keverednek, mert megtámadják a csajt, aztán kiderül h a csaj nindzsa stb... és Kakashi megvédi, a csaj is megvédi őt, pedig másik faluból való, majd így kialakul kettejük közt egy szerelmi szál, amit Kakashi megszakít, mert nem akarja a falut elárulni. (Naruto: Shippūden #191)

Asszem később még találkozik ezzel a csajjal, amikor már hokage. Na meg ott van Rin, akit elvileg úgy szeretett, mint amilyen szerelem Sakura és Sasuke közt van, ilyen "nem érthetjük, de elhisszük"... Nem mintha mondjuk Naruto vagy Hinata szerelme tartalmasabb lenne... Csak ott a csávó nem bunkó a csajjal, általában :D


Lényeg a lényeg: ezek nindzsák, kemény, harcos gyerekek, nem sírnak, nincs érzelem, de azért szeretik egymást és mi meg ettől sírunk :')


Nem zubi

2018. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer megjegyezte Naruto-nak, hogy "Egészen megkedveltelek!" vagy valami ilyesmi, amit Naruto elég durván félreértett, de azt a jelenetet csak poénnak szánták. :D
2018. dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meleg.
2019. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!