Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mental force, mentalizmus...

Mental force, mentalizmus elsajátítása?

Figyelt kérdés

Korábban már kiírtam erről egy kérdést de most újra megteszem. Egy ideje bűvészkedek és az lenne a kérdésem hogy hol tudnék találni mentalista technikákat, leírásokat?

Az az igazság hogy a youtubeon legfőbbképp középszintű kártyatrükkök vannak amik egy idő után unalmassá válnak, legalábbis nekem mint bemutatónak.

Ezért szeretnék belekóstolni a mentalista részébe is komolyabban, mental forceok meg ilyesmi

Tudnátok valami oldalt, könyvet bármit ami ebben tud segítségemre lenni(mester nélkül)



2020. ápr. 16. 00:11
 1/1 kenlord ***** válasza:
Mester. Sajnos ha a bűvészkedést vesszük, akkor nagyon nehéz tanulni, mivel ez egy olyan műfaj, amivel vigyázni kell, hogy ne nagyon vesszen el a varázsa, és az interneten kerengő (muglik) ne leplezhessék le az IGAZÁN nagy varázslatokat. Keresgélhetsz könyveket, de én úgy gondolom, hogy egy személyt, aki több 10 éve foglalkozik ezzel érdemesebb felkeresni. És sok sikert kívánok neked! További szép napot!
2020. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!