Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Figyelt kérdés

Már évek óta követem, twitchen is támogatója voltam, és jöttem vele együtt a Facebookra. Szinte a szemem előtt futott be. A facebookos korszak elején ugyanazt a formát hozta, mint a korábbi platformon, viszont az elmúlt pár hónapban valamiért már olyan érzésem van, mintha pénzért bármit, de bármit megcsinálna és csak ez érdekli a streamerkedés helyett. Elvállal minden sz*r felkérést, gagyi játékokról csinál véleményt és megpróbálja jónak eladni. Volt a FanMadeMakeres videó is, ahol nem is érdekelte, hogy mi az, amit reklámozni kell, már küldte is az árajánlot. Azzal magyarázza ki, hogy mindenki pénzből él, ami érthető lenne, de aki követte régen (fb előtt) ott nem egyszer arról beszélt, hogy sosem a pénzért csinálta, hanem mert imád szórakoztatni.


Régen olyan érzése volt az embernek, hogy szórakoztatni akar, most meg a legtöbb stream csak a facebookos szerződés betartása miatt van és látszik rajta is, hogy nagyon nincs hangulata/kedve az egészhez. Az NBER energydrinkről meg már ne is beszéljünk inkább...

Rengeteg, hasonlóan népszerű youtuber/streamer van, akik okosan csinálják meg a reklámokat és csak minőséget promótálnak. Illetve van olyan is, aki nem reklámoz, pedig a top streamerek között van itthon.


Mielőtt valaki félreértené, nem irigy vagyok, sokáig a támogatója is voltam és rengetegszer megnevettetett, de valamiért már számomra nem az igazi, mivel az egész zsozeatya jelenség egy élő reklámfelület lett..

Ez a saját véleményem.

Kíváncsi lennék a tiétekre is.


UI.: A srácokat baromira imádom mellette és csak miattuk nézem a videókat. A liveokról már leálltam.



#Zsozeatya #YouTuber #nber energydrink
2021. márc. 18. 07:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
77%
Mainstream trash
2021. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
74%

új karakterek dobják fel a streameket. Pénzéhes, kiégett trash lett a pali.


jól leírtad,hogy élő reklámfelület :DD


Nézz külföldi streameket, ég és föld

2021. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
64%
pusztulat
2021. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
36%
Sosem értettem hogy ki lehet olyan kretén hogy még fizet is egy ilyennek de ezekszerint vannak ilyenek. De legálabb kinőtted ennek örülök. A pénzt nem sajnálod amit erre költöttél?
2021. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom,szerencsére nem ezen múlik a családom megélhetése,te kretén. :)
2021. márc. 18. 12:23
 6/52 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi erőből nekem is adhatsz akkor :D
2021. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
33%
Akkor csak a szülei pénze volt. Mert azt valahogy nem tudom elképzelni hogy egy "családos" felnőtt ember zsézét nézzen.
2021. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%

Úgy bírom hogy itt mindenki milyen kultúrált, sosem néz ezt meg azt. Itt mindenkinek trash az egyik másik. Nem kelek senki védelemére, csak ez annyira szúrja a szemem. Azt titokban meg őt nézitek. Na mindegy.


A kérdésre.

Véleményem szerint ha a többiek nem csatlakoztak volna, nem lenne ennyire befutva. Ők adják azt a pluszt. Igen, kövezzetek meg, hívjatok gyereknek, de én követem a munkásságát. Nem nézem minden nap a munka miatt, pénzt nem szoktam küldeni, fel sem iratkozok, de azért egy hosszú nap után kikapcsolja az agyam.

És akkor majd kapom hogy milyen kultúrálatlan vagyok ha nekem ez kikapcsolódás stb stb.


Meg amúgy is 4-es mi közöd van ahhoz a kérdező kinek hova küldi a pénzét? Elvileg ő keresi meg azt csinál vele amit akar. Egy tök ártalmatlan kérdés erre meg ide jön a sok "értelmiségi" kreténezni.


Egyébként nagyon sok családos apa, anya sőt van hogy együtt nézik. Mióta facebookon van ugye ott lehet látni a profilképeket is.

2021. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Én sem követtem minden nap nyílván, a 8as tökéletesen leírta,kikapcsolt engem,ahogy más streamer vagy sorozat/film. Nem az o streamjei tették ki a szabadidőm,de kellett valami egyedi és az pont ő volt. Mert akármennyire is nem szimpatikus a mai stílusa és hozzáállása, zsoze egy showman.


Nem tudom mire fel megy a hitetlenkedés a korommal kapcsolatban,31 éves vagyok,nagyon régóta nem a szüleimmel élek és van egy szép feleségem és egy kislányom. Az egyetem óta dolgozom szóval szerencsére volt miből kifizetni azt a havi 700 (?) forintot. Azt hiszem ennyi volt a twitchen a sub. Remélem nem szeretnéd,hogy a személyes irataim bescanneljem és küldjek egy linkedin profilt, ezáltal bizonyítva magam. :)


Amennyi pénzt megspóroltam az eddigi életem alatt azzal,hogy nem dohányzom,iszom és egészségesen eszem,ergó nem veszem édességeket és egyéb, drága hülyeségeket,így inkább adományoztam. Nem csak zsozenak,más streamereknek is,illetve a helyi állatmenhelynek,mivel tőlük van a kutyánk. :)


Magamról ennyit..

Véleményekre voltam kíváncsi,hogy más hogy látja a helyzetet. Megkaptam (valamennyire) és köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 18. 14:34
 10/52 anonim ***** válasza:
52%
Senki sem hibátlan, amit a kérdésedben felsoroltál pontosan mind egy hibás elgondolás eredménye! Az, hogy nem pénzből él és régen jobb volt....értem mire gondolsz, de rossz a megfogalmazás, mindig is a pénzre ment, már sok-sok éve nincs más, csak a streaming neki, így hát abból él, munka, persze hogy pénz! Ezen felül az a baj, hogy tényleg elhisz már mindent, hogy sérthetetlen, persze van gondja is az életben, nem egyszer mesélt dolgokat, de ettől függetlenül én személy szerint azon véleményével, hogy meg kell próbálni mindent, mert ha nem, akkor lehet te is csak egy halott leszel a temetőbe, aki mögött lehet egy nagy karrier állhatott volna....nyilván ez nem igaz teljesen! Ami ezt a szekeret viszi előre, az most a többi karakter és főként a rajongók. Én is nézem és követem is, mert kár elvitatni, hogy tud vicces lenni és hangulatot csinálni, de azért a rajongók nagy része is trash...vagy kiskorú, vagy szimplán elme roggyant, csak nagyon kevesek vannak, akik előbb-utóbb rájönnek bizonyos dolgokra, vagy alapból nem elvakultak és látják a mögöttes tartalmat, mert ugyebár a többség nem látja! És valóban, az Nber Energy is csak arról árulkodik, hogy egy kisebb-nagyobb tömeg vagy nem normális, vagy energiaital függő, vagy unatkozik. Kész vicc volt már, hogy mindenki is Nber-es dolgokat akart, maguknak matricát nyomtatni, meg hasonlók, sőt sokan mondták...hmmm de fincsi az ital stb. aztán kiderült, hogy mezei energiaital az "egyedi íz", csak kicsit mások az arányok....előtte az ilyen mit ivott, vizet?? :D Na meg sokan azt hiszik, (mert ennyi az eszük), hogy ezzel ő majd Zsozéatya szeme előtt ott lesz, hogy megjegyzi ki ő, mit küld, büszke lesz rá, "barátja"! Egy szó mint száz, örülök, hogy létezik, mert sok boldog pillanatot okozott és követem is rendszeresen, viszont mint ember azonosulni nem tudok vele, sosem tudni mikor mit miért tesz, esetleg tényleg elhiszi, hogy az úgy jó, vagy gőze nincs, csak mennyen....érdekes!
2021. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!