Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Figyelt kérdés

Már évek óta követem, twitchen is támogatója voltam, és jöttem vele együtt a Facebookra. Szinte a szemem előtt futott be. A facebookos korszak elején ugyanazt a formát hozta, mint a korábbi platformon, viszont az elmúlt pár hónapban valamiért már olyan érzésem van, mintha pénzért bármit, de bármit megcsinálna és csak ez érdekli a streamerkedés helyett. Elvállal minden sz*r felkérést, gagyi játékokról csinál véleményt és megpróbálja jónak eladni. Volt a FanMadeMakeres videó is, ahol nem is érdekelte, hogy mi az, amit reklámozni kell, már küldte is az árajánlot. Azzal magyarázza ki, hogy mindenki pénzből él, ami érthető lenne, de aki követte régen (fb előtt) ott nem egyszer arról beszélt, hogy sosem a pénzért csinálta, hanem mert imád szórakoztatni.


Régen olyan érzése volt az embernek, hogy szórakoztatni akar, most meg a legtöbb stream csak a facebookos szerződés betartása miatt van és látszik rajta is, hogy nagyon nincs hangulata/kedve az egészhez. Az NBER energydrinkről meg már ne is beszéljünk inkább...

Rengeteg, hasonlóan népszerű youtuber/streamer van, akik okosan csinálják meg a reklámokat és csak minőséget promótálnak. Illetve van olyan is, aki nem reklámoz, pedig a top streamerek között van itthon.


Mielőtt valaki félreértené, nem irigy vagyok, sokáig a támogatója is voltam és rengetegszer megnevettetett, de valamiért már számomra nem az igazi, mivel az egész zsozeatya jelenség egy élő reklámfelület lett..

Ez a saját véleményem.

Kíváncsi lennék a tiétekre is.


UI.: A srácokat baromira imádom mellette és csak miattuk nézem a videókat. A liveokról már leálltam.



#Zsozeatya #YouTuber #nber energydrink
2021. márc. 18. 07:50
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Oké, nyugodj meg :D
2021. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

40-es

Persze, megértem, tényleg csúnyákat mond, de ez az alternatív karaktere "az Öreg", persze hogy kiengedi minden tehetségét, hogy kacifántos és csúnya legyen, beleadja a napok alatt összeszedett agyvérzés környéki idióta kérdésekből és egyéb dolgokból adódó mérget és kiadja, persze sztori központúan. Ez sajnos ilyen én egy percig sem veszem komolyan. Az utóbbi hónapokban talán 1 alkalom volt, ami nekem is sok volt, de látszott is rajta, hogy neki is leesett, hogy sok...speciel már nem tudom mikor és mi volt!

2021. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!