Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Figyelt kérdés

Már évek óta követem, twitchen is támogatója voltam, és jöttem vele együtt a Facebookra. Szinte a szemem előtt futott be. A facebookos korszak elején ugyanazt a formát hozta, mint a korábbi platformon, viszont az elmúlt pár hónapban valamiért már olyan érzésem van, mintha pénzért bármit, de bármit megcsinálna és csak ez érdekli a streamerkedés helyett. Elvállal minden sz*r felkérést, gagyi játékokról csinál véleményt és megpróbálja jónak eladni. Volt a FanMadeMakeres videó is, ahol nem is érdekelte, hogy mi az, amit reklámozni kell, már küldte is az árajánlot. Azzal magyarázza ki, hogy mindenki pénzből él, ami érthető lenne, de aki követte régen (fb előtt) ott nem egyszer arról beszélt, hogy sosem a pénzért csinálta, hanem mert imád szórakoztatni.


Régen olyan érzése volt az embernek, hogy szórakoztatni akar, most meg a legtöbb stream csak a facebookos szerződés betartása miatt van és látszik rajta is, hogy nagyon nincs hangulata/kedve az egészhez. Az NBER energydrinkről meg már ne is beszéljünk inkább...

Rengeteg, hasonlóan népszerű youtuber/streamer van, akik okosan csinálják meg a reklámokat és csak minőséget promótálnak. Illetve van olyan is, aki nem reklámoz, pedig a top streamerek között van itthon.


Mielőtt valaki félreértené, nem irigy vagyok, sokáig a támogatója is voltam és rengetegszer megnevettetett, de valamiért már számomra nem az igazi, mivel az egész zsozeatya jelenség egy élő reklámfelület lett..

Ez a saját véleményem.

Kíváncsi lennék a tiétekre is.


UI.: A srácokat baromira imádom mellette és csak miattuk nézem a videókat. A liveokról már leálltam.



#Zsozeatya #YouTuber #nber energydrink
2021. márc. 18. 07:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
37%

Egy dolgot írnék róla, ami aktuális és nagyon káros részéről. Ahogy a Covid oltással kapcsolatban megnyilvánul. Van egy bizonyos véleménye, ezzel semmi probléma, ő dolga. De ebben a témában nagyon nagy felelőtlenség pártot foglalva kommunikálni a közönséggel, mert senki sem tudhatja minek mi lesz a következménye idővel. Hatással van az emberekre, így ilyen bizonytalan témában nem szabadna semmilyen formában megnyilvánulnia, az lenne a legbölcsebb!

Én azt mondom, hogy tájékozódjunk, gondoljuk végig a kockázati tényezőket, és várjunk. Még elég friss ez az egész dolog, adjunk időt a történések kimenetelének.

2021. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Akkor mégis kinek kéne megnyílvánulnia ?

A sarki kocsmárosnénak is van véleménye, és mindenhol mindenki erről beszél.

Illetve az ő véleménye miért ne számítana ? :D

Vagy ki fogja beoltatni magát vagy éppen nem mert Zsizi ezt mondta ?


Szerintem hagyjuk már ezt a nem kéne neki megnyílvánulnia dumát.

A tv-ben is csak ez megy, ott hol ezt mondják hol azt.

Ez már rég nem a tájékozódásról szól.

Ez nem az a szint, hogy mikor nyílik az orgona, vagy mikor kell vissza vágni.

Erről a koronáról nem fogsz tudni semmit 100%ban. De még kevesebb %ban sem.


Illetve lebeszélni és rábeszélni sem beszélt rá senkit.


Ugyanazt elmondta ő is, amit te az utolsó sorokban.


Am csak kérdésként:

Neked mit jelent, h gondoljuk végig a kockázati tényezőket ?

Jutottál valami döntésre ?

Vagy van jó döntés ?


*

És ezekkel nem Zsizi védelmére akartam kelni.

Aki befolyásolható, az úgyis befolyásolható marad.

Ha nem Zsizi, akkor tegye meg más ?

Az miben jobb ?

2021. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
mer mit mond róla?
2021. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
NEMÁNSZLE
2021. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Mi volt az a Fanmademakeres dolog?
2021. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól tudom ráírt videósokra, hogy XY dolgot mennyiért csinálnának, Zsoze meg megmondta a frankót...hogy mennyiért érné meg neki, amit kér. Fanmade meg ebből csinált egy videót, aminek csak az egyik szereplője volt Zsoze, semmi olyan nem volt benne, csak felfújta a sok ellenlábas.
2021. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
70%
Teljesen kamuval irt ra videosokra es egyertelmu buktatok voltak benne, magyarul tudta hogy sz*rt kell reklamoznia. Az osszes videos elutasitotta vagy elkuldte az ugynokehez kiveve Zsozet aki kerdes nelkul elfogadta az amugy kamu ajanlatot ami kb egyertelmuen tartalmazta h at kell vernie a nezoit.
2021. aug. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

[link]


Erdemes megnezni FanMadeMaker videojat.

2021. aug. 15. 09:25
 29/52 anonim ***** válasza:

27-es

Igazából senki sem utasította el...fordítva mondva: Nem csak Zsoze fogadta volna el, hanem mindenki. Semmi kirívó nem volt benne, ezt FanMadeMaker is mondta, sem az árak sem semmi...csak úgy ahogy a többi nem járt utána úgy ő sem a dolgoknak...bár Zsozenál lehet pont átmegy az email egy emberen..az meg már más kérdés, lényegen nem változtat.

2021. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a videót. Hát nem tudom, nem látom, hogy olyan hű de nagy dolog lenne.

Mostanában nem nézem Zsozé videóit, mert "elcelebesedett". Minden szart elvállal, csak hogy szerepelhessen.

Bár azt már nagyon régen megmondta, hogy ő nem szeret játszani, csak a nézettség miatt csinálja, akkor is csalódtam egy kicsit benne.

Ott voltunk azért az Nber Energydrink roadshow egyik állomásán, nagyon jófej volt, mert látta, hogy kisgyerekkel vagyunk és egyből odahívott magához, de ott is csak mindenkinek a sablon szöveget nyomta, hogy köszi, hogy eljöttek stb stb.

2021. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!