Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Zsozeatyáról vélemény? 2020-2021

Figyelt kérdés

Már évek óta követem, twitchen is támogatója voltam, és jöttem vele együtt a Facebookra. Szinte a szemem előtt futott be. A facebookos korszak elején ugyanazt a formát hozta, mint a korábbi platformon, viszont az elmúlt pár hónapban valamiért már olyan érzésem van, mintha pénzért bármit, de bármit megcsinálna és csak ez érdekli a streamerkedés helyett. Elvállal minden sz*r felkérést, gagyi játékokról csinál véleményt és megpróbálja jónak eladni. Volt a FanMadeMakeres videó is, ahol nem is érdekelte, hogy mi az, amit reklámozni kell, már küldte is az árajánlot. Azzal magyarázza ki, hogy mindenki pénzből él, ami érthető lenne, de aki követte régen (fb előtt) ott nem egyszer arról beszélt, hogy sosem a pénzért csinálta, hanem mert imád szórakoztatni.


Régen olyan érzése volt az embernek, hogy szórakoztatni akar, most meg a legtöbb stream csak a facebookos szerződés betartása miatt van és látszik rajta is, hogy nagyon nincs hangulata/kedve az egészhez. Az NBER energydrinkről meg már ne is beszéljünk inkább...

Rengeteg, hasonlóan népszerű youtuber/streamer van, akik okosan csinálják meg a reklámokat és csak minőséget promótálnak. Illetve van olyan is, aki nem reklámoz, pedig a top streamerek között van itthon.


Mielőtt valaki félreértené, nem irigy vagyok, sokáig a támogatója is voltam és rengetegszer megnevettetett, de valamiért már számomra nem az igazi, mivel az egész zsozeatya jelenség egy élő reklámfelület lett..

Ez a saját véleményem.

Kíváncsi lennék a tiétekre is.


UI.: A srácokat baromira imádom mellette és csak miattuk nézem a videókat. A liveokról már leálltam.



#Zsozeatya #YouTuber #nber energydrink
2021. márc. 18. 07:50
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Miket mond? Érdekel.
2021. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Talán meg kéne hallgatni ?

Nem tom, csak tippelek.

Szerinted ?

2021. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

41-es tömören: borzasztóan obszcén, nőket sértő/megalázó kifejezéseket használ, vagy csak szimplán bugyuta...

Eddig azért főként csak az utóbbi volt az évek alatt...de mostmár az előbbi kettőre is erőpsen hangsúlyt fektet...borzasztó rossz példát mutatva ezzel fiataloknak.

Nem kamuzom én is követem, néha jót derülök..de néha meg így.. "wtf..mi ez" elkapcsolom. De ettől függetlenül ez tény.. hogy rossz!!!

41-írd be Zsozé Gta rp és meglátod mikre gondolok.

25/f

2021. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

43


Akkor ne nézd, komolyan, nem a te korosztályodnak gyárt tartalmakat.

Rossz példát csak olyanoknak tud mutatni akik annyira buták/és vagy olyan rossz neveltetést kaptak hogy átveszik a való életben az ilyen viselkedésformát.


Nálam már 2016 körül elérte azt a szintet hogy abbahagyjam, egyszerűen nem szórakoztató számomra.


Pl Lakatos Brendon, van aki képes nevetni rajta, van aki nem, és vannak olyan tizenéves roma fiúk akik "példaképként" tekintenek rá.


26/F

2021. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

"De ettől függetlenül ez tény.. hogy rossz!" - számodra rossz, Zsozé a facebookon tart élő adásokat, gondolom 16 vagy 18+-os a műsor, így megengedett a káromkodás.


Ezt fogadd el, vagy ne nézd, saját magadat kíméled meg ezzel :D

2021. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

Egy dolog hogy néha nézem, más dolog hogy rossz példát mutat fiatalabbaknak.. ha nem értitek meg.. sztem veletek van baj. 26 éves létedre 44 es..nem tudod miről beszélek :/ sad! és bocsi nem te fogod megmondani mit nézzek és mit nem :)

45-ös nem csak a káromkodásról beszélek.. az a baj hogy elfogultak vagytok és baromi naivak. de nekem 8

2021. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%

*ezen felül én nem vitatkozni jöttem veletek, a kérdezőnek feleltem, "mi a gond zsozéatyával?" :)

Szerintem ez az.. IQ huszárok!

2021. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Rendben, én csak egy jó tanácsot adtam, amúgy te tuti 25 éves vagy ?

Eléggé úgy fogalmazol mint egy tizenéves butuska srác, sebaj szép estét!

2021. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
igen tuti, szép estét :)
2021. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
*nem nem tanácsot adtál amúgy pöffeszkedtél mint egy 11 éves :D de mind1.. én intrikát is írtam amint látod :) te mit írtál azon túl hogy kioktatsz...esetleg felejt a kérdezőnek???? ez a gyakori kérdés mint látod ;)
2021. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!