Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wattpados sztori! Vélemény?

Wattpados sztori! Vélemény?

Figyelt kérdés

Wattpadon elkezdtem írni egy könyvet, és szeretném ha elmondanátok a véleményeteket a tartalomról, és a címéről. Itt van:


Cím: Hurricane


Tartalom:

Clara Turner egy cserfes, jól nevelt, extrovertált leányzó. Legeslegelőször kisbaba korában látott musicalt, és onnantól kezdve, csak azzal tudták megnyugtatni ha sírt. Kislánykorában kapott is egy szerepet "Billy Elliot" nevezetű musicalben. A tánc lett élete értelme. Úgy érezte, hogy emiatt van a világon. Ez a végzete. Szorgalmasan tanult és gyakorolt, minden áldott nap, és ha éppen nem, akkor is azon tépelődött, vajon hogyan tökélyesíthetné a tánclépéseit.

Azonban mikor lehetősége nyílt felvételt nyernie álmai iskolájába, ami elindíthatta volna pályafutását, egy butus hiba miatt elbaltázta az esélyt, és egy szálloda takarítójaként végzi...

Mikor nem látják, akkor felmosás közben néha táncra perdül- a csúszós padló következtében néha-néha elesik-, és ha szerencséje van, még zenét is tud közben hallgatni.


𝐷𝑒 𝑚𝑖 𝑣𝑎𝑛 𝑎𝑘𝑘𝑜𝑟, ℎ𝑎 𝑣𝑎𝑙𝑎𝑘𝑖 𝑒𝑠𝑒𝑡𝑙𝑒𝑔 𝑚𝑒𝑔𝑙𝑎́𝑡𝑗𝑎? 𝑆𝑒𝑔𝑖́𝑡 𝑛𝑒𝑘𝑖, 𝑣𝑎𝑔𝑦 𝑠𝑧𝑜́ 𝑛𝑒́𝑙𝑘𝑢̈𝑙 𝑡𝑜𝑣𝑎́𝑏𝑏 𝑎́𝑙𝑙, 𝑚𝑖𝑛𝑡ℎ𝑎 𝑚𝑖𝑡 𝑠𝑒𝑚 𝑙𝑎́𝑡𝑜𝑡𝑡 𝑣𝑜𝑙𝑛𝑎? 𝐶𝑙𝑎𝑟𝑒-𝑛𝑒𝑘 𝑠𝑖𝑘𝑒𝑟𝑢̈𝑙 𝑒𝑙𝑒́𝑟𝑛𝑖𝑒 𝑎𝑧 𝑎́𝑙𝑚𝑎́𝑡?

𝑆𝑖𝑘𝑒𝑟𝑢̈𝑙 𝑙𝑒𝑔𝑦𝑜̋𝑧𝑛𝑖𝑒 𝑎 ℎ𝑢𝑟𝑟𝑖𝑘𝑎́𝑛𝑗𝑎́𝑡?


Annyit még hozzáfűznék, hogy ez leginkább Tom Holland fanfiction lesz! Előre köszönöm a válaszokat!


(Ha esetleg ráakarnál keresni wattpadon, akkor nem tudsz, mert még nincs publikálva :) )



2021. máj. 11. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Elolvasnám
Nem olvasnám el...
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos. Mintha egy filmből loptad volna Az ötletet.
2021. máj. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Számomra nagyon semmitmondó, de lehet hogy a Tom Holland rajongók örömmel fogják olvasni. :)
2021. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bízok benne, hogy ez nem a borító alatt található fülszöveg/ismertető. Ha igen, szerintem változtasd meg, mert elég csekély az esélye, hogy bárki is rákattint a történetedre.

" 𝐷𝑒 𝑚𝑖 𝑣𝑎𝑛 𝑎𝑘𝑘𝑜𝑟, ℎ𝑎 𝑣𝑎𝑙𝑎𝑘𝑖 𝑒𝑠𝑒𝑡𝑙𝑒𝑔 𝑚𝑒𝑔𝑙𝑎́𝑡𝑗𝑎? " Ezzel már le is lőtted a poént, arról ne is beszélve, hogy mielőtt elkezdtük volna olvasni, tudjuk az egész háttértörténetet.

Ha írsz, a karaktereknek élniük kell. Nem kell összecsapva leírni, hogy mi volt a múltja vagy mi akar(t) lenni... Ezt szépen lassan kell kibontani a történet előhaladtával. Ezek a dolgok -amiket át akarsz adni- sokfélképpen közvetítheted az olvasók felé. Például megkérdezheti egy másik karakter, hogy "Hé, eddig te miért nem táncoltál?". Így elindulhat egy beszélgetés, ami nem odahányva van.

Remélem tudtam segíteni ezzel egy picikét.


Sok kitartást az írással. Ha esetleg komolyabban gondolod, érdemes utánanézni a neten. Nagyon sok hasznos dolgot lehet tanulni írás kategóriában.

2021. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez picit olyan történet, mint az a Netflixes film Sofia Carsonnal. Asszem Táncra fel! a címe...

De a könyvedre visszatérve: nem fogják sokáig olvasni, mert ez túl tipikus sztori... Hadd találjam ki! A főszereplőket meglátja egy helyes srác, aki segít neki, majd összejönnek...

2021. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem jó témát választottál. De tényleg, én elolvasnám, ha mondjuk egy könyv erről szólna. Lehet, hogy kicsit sablonos, lehet, hogy finfaction, de ha jól megírod, szépen bontod ki a szálakat, és lendületes lesz a történet, szerintem klassz lesz. Csak így tovább, ne add fel és ügyesen!
2021. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sablonos. Az egyik része nekem a Baelrinára hasonlít. Nem olvasnám el.
2021. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostanra már végig gondoltam, és tényleg elég sablonos lett :( Hirtelen felbuzdulás volt, és örülök, hogy nem publikáltam, és inkább kitöröltem :)
2021. máj. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!