Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Unintended - wattpados sztori....

Unintended - wattpados sztori. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkezdtem ezt a sztorit és, mivel nem vagyok jártas az írásban, egy pér ember vélemyénye igazán segítene. :) Előre is köszönöm, aki elolvassa.

2021. ápr. 21. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


El is olvastam az egyetlen publikus részt, illetve a fülszöveget is.


Az utóbbi nagyon érdekes volt, igazán felcsigázott, izgatottan vágtam bele az olvasásba, azonban azt ajánlom, hogy kicsit bővítsd, mivel ez a három mondat szerintem nem elengendő ahhoz, hogy bemutass egy sztorit, illetve a gyanúsítottak szót hosszz ú-val írjuk.


A prológus rendkívül rövidre sikeredett, remélem, hogy idővel nőni fog a részek hossza, mivel a tőmondatok sem igazán kifejezőek. Érdekes a lány háttértörténete, de szerintem bővítsd még kicsit, mivel így elég kapkodós az egész. Nem kell sietni, nyugodtan leírhatod, miképpen is történt minden, és gondolj bele, hogy ha veled történt volna ilyen, akkor hogy gondolnál rá, milyen érzéseket váltana ki belőled, mit mesélnél róla másoknak, stb.


Az ,,Apámat sose kedveltem, ezért túl is éltem, amikor elment" mondat magyartalan, inkább írd át valami olyasmire, hogy ,,Apámmal szörnyű volt a kapcsolatom, így nem igazán rázott meg, amikor elhagyott minket."



Összeségében egyeltalán nem rossz, érdekes, izgalmas a történet, és még bármi kisülhet belőle. Kíváncsian várom a következő rész(eke)t!


Ajánlom az alábbi oldalakat:

[link] [link]


-witchcraftismagic

2021. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hali, Wattyn nem igazán reagáltál a véleményemre, szóval ide is bemásolom, hátha.


"Halihó, én jöttem GYIKről, remélem megfelel itt kommentben is a véleményt :D.


A helyesírásod alapból nagyon jó, néhol akadnak kisebb elgépelések, viszont ezeket seperc alatt lehet javítani, akár egy kis újraolvasással, akár egy bétával.


Mivel még csak egy fejezet van kint, nem tudok sok mindent mondani a történetvezetésről. Most csak feltételezek, nem tudom, hogyan lesznek a további részek, viszont megéri hosszabb részeket felrakni, kb 1500-2000 szót minimum :D Te is jobban szereted, ha egy hosszú és összefüggő szöveget olvasol, nem?


Egy kicsit az információadagolásról is írnék, általában szoktak az emberek így narrálni magukban dolgokat? Mármint ahogy fentebb az apukás részt lezavartad. Mi lenne ha ezt megírnád valakivel párbeszédnek? Meg itt az elején lehet kicsit erőltetettnek hat, mi lenne ha keresnél neki egy helyet a plotban, ahova még inkább illik? :D.


A sztori alapötlete tetszik, szóval csak így tovább <3

Ha kellene bármilyen tipp, akkor nyugodtan keress priviben :D"

2021. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek, és Kitti sajnálom, eddig nem láttam. :)
2021. ápr. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!