Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyedül...

Fatedtohateyoulove kérdése:

Miért van az hogy egyedül töltöm majd a szilvesztert?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, két barátom majd egy buliban lesz hogy kavarhassanak, egyikőjük egy másik országban a baratja miatt. Egy másik barátom a baratja családjaval lesz, a harmadik meg az anyukájaval és a barátjaval egy másik országban. A barátom meg gondolom a barátaival, de engem nem hívtak meg. Tavkapcsolatban élünk igaz csak másfél oranyira. Mit tegyek? Tök szar lesz majd felmenni a netre és látni hogy mindenki teszi ki a képeket hogy milyen jól szórakozik.

2021. dec. 17. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon a távkapcsolaton, hogy valóban kapcsolat-e?
2021. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kb amit az első mond. Másfél óra a mindennapokban tényleg sok, de én pl meghívnám a páromat szilveszteri bulira a barátaimhoz. Ami azt illeti idén is ezt tettem/teszem. Pesti vagyok, párom szegedi, én pedig mondtam neki, hogy a barátaimmal leszek szilvesztelkor és örülnék ha jönne. És jön. Pedig ez az út (egyikünknek sincs kocsija), több mintásfél óra.
2021. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kicsi (na jó, nagyon) túl van tolva ez a szilveszterezés. Hajtunk egyet a naptáron, fú de nagy dolog. Csak egy újabb ok hogy a sok alkoholista szeszkazán összehányhassa az utcát hajnalban. Ezért is sírom vissza a tavalyi évet mikor kijárási tilalom volt, végre volt egy normális újév.

Már miért lenne baj hogy otthon szilveszterezel? Minden normális ember ezt teszi. Én 25 éves vagyok, soha nem szilvesztereztem még lakáson, családi körön kívül (ja de, gyerekként nagyanyámnál kétszer).

2021. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!