Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz, ha egyedül töltöm a...

Gáz, ha egyedül töltöm a Szilvesztert?

Figyelt kérdés
Amúgy tök boldog és tartalmas életem van szerintem (csak párom nincs :D), alapból is elég introvertált ember vagyok, hosszabb távon is jól elvagyok egyedül és ez alól a különleges napok sem kivételek. Filmet nézek, olvasgatok, tanulok, este beszélek a szüleimmel stb.. Karácsonykor voltam otthon, de családi problémái vannak a szüleimnek meg amúgy is messze van, haza menni sem akartam, mikor 4 napja jöttem vissza. Lakótársammal meg már nem vagyunk valami jóban, januárban el is költözik tőlem, reggel elment azóta se láttam......

2016. dec. 31. 15:58
 1/3 Lidia69 válasza:
Szerintem nem baj ,ha úgy érzed hogy néha egyedüllétre van szükséged és ez pont ünnep alatt jön rád akkor no problem
2016. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem gáz, bármikor be lehet rúgni az évben, nem kell ahhoz szilveszternek lennie, hogy az ember bulizzon.
2016. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mennyi idős vagy? Filmet nézni a legjobb ilyenkor....
2016. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!