Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meglépjem ezt a dolgot?Cirkusz...

Meglépjem ezt a dolgot?Cirkusz porondra szeretnék betoppanni.

Figyelt kérdés
Azt tervezem,ha lesz legközelebb Horror Cirkusz előadás,a sátor mögé megyek és a sátort szétnyitom és megjelenek benn,majd besétálok a porondra és mondom vakmerően de határozottan,hogy szeretnék egy kihívást vállalni.Lehet ennek valami negatív hátul ütője a számomra?Pl kihívhatják a rendőrséget mert megzavartam az előadást?Nagyon szeretném,ez minden álmom hogy egyszer szerepelhessek nézők előtt.
2023. jún. 7. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérlek bennetek minél többen írjatok mert nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi fordulhat elő.
2023. jún. 7. 20:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem engednének el odáig, és nem téblábolhatsz csak úgy látogatók elől lezárt területen. Inkább beszéld meg az előadókkal, hogy szerepelni akarsz, de ne zavard meg a felépített és begyakorolt műsort, aminek megvan a maga rendje és időzítése.
2023. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én meg akarom!Ezt akarom,végtére is mi rossz baj történhet?Gyorsan berohannék a porondra.Ez minden álmom hidd el.Cirkuszban nincs fegyelmi,vagy nem?
2023. jún. 7. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Fegyelmi nincs. A rendőrségen viszont van garázdaság.
2023. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért a cirkusznak milyen jogai vannak,egy porondra belibbenő emberrel szemben? Tulajdonképpen nem lopok el semmit,nem támadok meg senkit,nem gyalázok semmit.Nem értem,ez miért lenne garázdaság?Mert kicsit szerepelni szeretnék? Egyébként fiatal lány vagyok.
2023. jún. 7. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Több probléma is van.


Egyrészt nem először tetted fel a kérdést, így nyilván jelentve lett.


Másrészt nem vagy lány.


Harmadrészt soha a büdös életben nem mernéd megcsinálni.

2023. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért nem?Talán felpofoz az igazgató?😑
2023. jún. 10. 09:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak többet láttok bele.
2023. jún. 10. 09:16
 9/9 anonim válasza:
Most miert mit akarsz? Nekem sok cirkuszi baratom van
2023. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!