Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg ezt a...

Hol találhatnám meg ezt a videót? (Kávézással kapcsolatos.)

Figyelt kérdés
Kb. 4 éve, beírtam youtubra hogy kávé káros hatásai, vagy valami hasonló kulcsszót, hogy utána nézzek a kávé esetleges káros hatásainak milyen videók vannak fent. Találtam egy, ha jól emlékszem HUN tv-s vagy valami hasonló videót amiben 3 ember beszélgetett nem csak a kávéról, csak szóba került az is. Mind a 3-an olyan 40-50+-osak voltak az egyik fekete zakó, fekete nyakkendőben volt. Ha jól emlékszem... Szóval kerestem de nem találtam se yt-n, se a hun tv oldalán, se máshol. Esetleg valakinek van ötlete hol keressem vagy esetleg véletlen nem tudja hol van feltöltve, ha még egyáltalán fel van töltve ez a videó?

márc. 12. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és megint csak, ha jól emlékszem olyan 30-50 perces volt a videó, de lehet hogy még hosszabb is.
márc. 12. 23:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipp:

Szent István Televízió - Egy kávé mellett - Minden fejben dől el?!

https://www.youtube.com/watch?v=JnVBAdprwxg

márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ez az, de azért köszi! :)
márc. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!