Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valamilyen lelki problémám...

Ha valamilyen lelki problémám van akkor egyszerűen nem csúszik le kaja a torkomon. Ez miért van? Ilyenkor sokat fogyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is ugyanez szokott előfordulni. A zöldség, gyümölcs nem olyan nehéz kaja, és egészséges is, én azt még meg tudom enni olyankor. Ha tényleg nagyon nem bírok enni, olyankor elkezdek Béres cseppet szedni (biztos ismered, patikában, drogériában lehet kapni), ami amellet, hogy a szervezet számára fontos anyagokat tartalmaz, étvágygerjesztő hatású is. Nekem segített. Próbáld ki!

2008. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért van, mert ilyenkor a szervezeted a küzedelemre (menekülés vagy támadás) áll be - és elvesz minden vért pl. az emésztéstől is. Felmegy a vércukrod (hogy legyen mindehhez energia) és nem leszel éhes.

Hosszú távon ez nem egészséges. Ilyenkor szépen lassan próbálj megnyugodni (nem kell azonnal) - és utána tudsz enni is.

2008. ápr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!