Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Füvet lehet valamivel helyette...

Deviance kérdése:

Füvet lehet valamivel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Pl, fodormenta, teafüvek, gyógynövények, tudom hülye kérdés de ha iszok mindig ilyeneken gondolkozok, mit kéne elszívni. Csak értelmes kérdéseket várom, eme értelmetlen kérdéste!!!
2011. jan. 23. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább szívj rendes füvet, minek szívnál teafüvet?

Ha füvet szívsz nem leszel lecsúszott drogos, és nem azon fogsz agyalni hogy milyen marhaságokat lehetne még elszívni, hanem talán érdekesebb felismerésekre teszel szert. Jobb a hatása mint a piának (néha azért azt sem vetem meg), egy baj van csak vele hogy ha elkapnak akkor büntetnek. De ezenkívül az összes elhanyagolható.

A teafű meg az ilyen szarok, úgy hallottam kegyetlen undorító ízüek cigiben, ráadásul semmire nem jók.

Ne kövezz meg, nem a sátán vagyok hogy ilyet ajánlok, csak észérveket mondok. A maristól nyugodt leszel, barátságos, és ÉHES :))

Annyit tanácsolok hogy ne vidd túlzásba: ha kb annyiszor tépsz be mint beb*szol általában, akkor annak semmilyen negativ hatása nem lesz :)

Ja és rossz hangulatban, depressziósan, csak azért hogy valamihez nyúlj, akkor semmiképpen ne tedd. Ha szar a hangulatod és bódulni akarsz akkor inkább idd le magad. A pia érzéstelenít, de a marihuána általában csak felerősiti az érzéseidet. Tehát ha nagyon szar hangulatban vagy akkor nagy az esély rá hogy beparázol.

Bulizásra, bánatra a pia való, relaxra és felismerésekre a fű. Persze a te döntésed, a kulcsó ebben is: mértékkel. :)


peace love weed

2011. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!