Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyári diákmunka? Egy pár info?

Nyári diákmunka? Egy pár info?

Figyelt kérdés
Idén nyáron szeretnék diákmunkát vállalni, hány éves kortól lehet? Hol találhatok helyet és kb 2-3hónap alatt mennyit lehet keresni? Aki tudna infokat az írjon pls:)
2011. márc. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy tudom,hogy 16 éves kortól így rendes,hivatalos papíron.

Ha annál fiatalabb vagy,akkor esetleg ismerősöknél dolgozhatnál...Az összeg a munkától függ és hogy mettől meddig: )

2011. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért nagyon nem könnyű munkát találni, én is keresek most éppen (csak nekem jó az is, ha év közben van). 500-as órabérrel már elmegy, azalatt ne nagyon keress. ha jó munkát találsz, egy nyár alatt 100-at is megkereshetsz.
2011. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokathát nyáron leszek 16 és énis valami száz körülire számítottam:) és példákat esetleg tudtok (budapesten) hogy miket csinálhatnék?
2011. márc. 10. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van, bekerülhetsz mekibe vagy burgerbe, ott heti 20+ óráért 500-as órabér van, azzal tényleg lehet szépen keresni. amúgy meg [link]
2011. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem sok esélyét látom:S de köszönöm :))
2011. márc. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!