Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Flow Elixír-t próbáltátok...

Flow Elixír-t próbáltátok már? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem egy Bp-u szórakozóhelyen ahol hivatalosan árulták hostessek olyan 1300 Ft-ért. Ittunk egyet. Bőrpírt és bizsergést éreztünk. Nagyon enyhe bódultságot. Egy óra múlva ittunk még egyet, a hatás hasonló, bódultság erősebb. Azán két óra múlva még egyet. Bár annak tudatában, hogy a palackra rá van írva: 1 nap max 2 palack fogyasztható. Eleve az hülység amit az eladó mondott, hogy bármikor lehetne autót vezetni vele. Mert hajnalig azért éreztem hogy a lépcsőzés sem olyan tökéletes. Mondjuk nem bódul el annyira tőle az ember mint a piától, de megváltoznak kicsit az érzékei. És ha már én érzem, akkor azzal autóba ülni életveszélyes. Kábítószerekhez nem tudom hasonlítani, mert arról nincs tapasztalatom. Megjegyzem inni is évente max 5 alkalommal iszom alkoholt, mértékkel.

Jól éreztem magam vele, DE SOHA TÖBBET.

Ami másnap reggel(vagyis délben) ébredés után kezdődött az maga volt a pokol. Annyira émelyegtem hogy a járkáláson, káromkodáson és a fekvésen kívül semmit nem tudtam csinálni. Megettem egy fél banánt meg ittam vizet. 5 percen belül kihánytam, aztán még egyszer. Szörnyű volt, mert nem vagyok hányós típus. 18 éve kb nem hánytam. Este egy szelet sonkát le bírtam gyűrni, még jó hogy a víz megmaradt bennem. Aztán harmadnap reggelre már jobban voltam, de csak levest bírtam ennni. A haverom is hármat ivott, de csak kicsit volt rosszul.


Tanulság:

Emberenként változik a hatása. Ha ki akarod próbálni, első alkalommal csak 1-e igyál. Ha másnap sincs baj akkor következő alkalommal ihatsz 2-őt is ha szükségét érzed. De a 2 palackot ne lépd túl. Ivás után 4-5 óráig ne vezess. Én is azt hittem hogy ez veszélytelen kis kotyvassz energiaital szerűség.... megtévesztő a reklámja, vigyázni vele! Szerintem lesz még ebből a "szerből" balhé...

2011. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán ha nem hármat ittál volna pár órán belül, hanem amit elolvastál rajta azt fel is fogod,akkor nem lettél volna rosszul. És az sem mindegy hogy mit és mennyi t ettél/ ittál előtte. Én is kipróbáltam már,egyet ittam csak, kb 2 órára volt az a jó érzés, kicsi bódultság és könnyedség. De semi kellemetlen érzés nem volt sem miután elmúlt a hatása,sem közben,sem pedig másnap. Mértékkel kell és okosan fogyasztani és akkor semmi bajod nem lesz tőle. Persze attól is függ nyilván hogy kinek hogy reagál rá a szervezete. De ennyi erővel a kávét is be lehetne tiltani.
2012. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!