Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a facebook-ban...

Hogy lehet a facebook-ban kikapcsolni azt hogy ha lájkolom egy jó csaj képét az megjelnik az én üzenőfalamon tehát ne legyen a falamon olyasmi hogy "én kedvelem "bomba csaj" képét?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
keresd meg a saját hírfolyamodban azt a bejegyzést, és menj rá az egérrel, és mellette megjelenik egy kis X, arra kattints, és megkérdezi, hogy "biztos törlöd a bejegyzést?" és rendben. De amíg megkeresed, addig mások látják :)
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mibe,hogy barátnőd előtt akarod eltitkolni?
2012. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az aki lájkolja a képet a saját falán nem jelenik meg "én kedvelem a bizonyos képet" ezt a bejegyzést csak mások látják épp ezért én el sem tudom úgy tüntetni ahogy mondjátok :S nagyon bosszant a face ilyen gyökér megoldásokkal
2012. febr. 27. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalod fel, akkor ne lájkolgasd. Neked hogy esne ha a bnőd más pasik képét lájkolná? Indulj ki innen..
2012. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz a kérdésre válaszolni minek írsz alá mindenféle baromságot
2012. febr. 28. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert te meg baromságot kérdezel azért...

Abban az esetben nem látszik csak a többi ismerősöd számára, hogy milyen képet lájkoltál, ha akit lájkolsz annak nem publikusak a képei. Minden más esetben LÁTSZIK!

Józan ész kéne csak hozzá...Nőj fel..

2012. febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gyökér :S akkor te nem is érted mit kérdeztem mind1 úgy látom most nem fog segíteni ez az oldal, hagyjuk is!
2012. febr. 29. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mit kérteztél te agyilag korlátolt, és válaszoltam is rá, de nem érted meg, hogy ezt a "funkciót" NEM LEHET KIKAPCSOLNI ?? -.-' Istenem, IQ 0....
2012. febr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!