Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma megyek életem első bebaszcs...

Ma megyek életem első bebaszcsizós bulijára! Milyen tapasztalatokat tudtok adni? Inkább fiúk lesznek többségben, de nem lesz semmi olyan. Mennyit és mit igyak? Még soha nem voltam részeg (: 17/L Milyen ruházat lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 08:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát, az a lényeg, hogy csak annyit igyál amennyi jólesik és amennyitől jól érzed magad, szóvál tudj leállni. Szerintem kezdd egy sörrel, fröccsel, ilyenekkel... Én vodka-narancsot szoktam inni, néha tequilát. Ja és az télleg fontos, h ne keverd a különböző piákat, pl. szent hubertust, meg vodkát meg pezsgőt, elég szarul leszel tőle másnap... Igazából ezt neked kell kitapasztalnod, ha hánynod kell spuri a wc-be, de azért inkább ne juss el addig :) Jó bulizást! 16/L
2012. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ja, és a megfelelő ruházat szerintem: egy tapadós csőfarmer, egy csinos felső (ujjatlan is lehet) és kabát. Ha van a szerelésedhez illő magassarkúd, akkor azt, de lehet hogy neked még jobb lenne egy lapossarkú tornacipő mondjuk, nehogy tántorogj :) A szemed meg kicsit erősebben húzd ki, mint szoktad, spirál meg szájfény, és kész is vagy :)
2012. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bebaszcsizós? Biztos hogy 17 vagy? o.O

Ahham , nem lesz semmi olyan , na persze - álmodj királylány.. :)

Igyál sört.. attól nehezebben rúgsz be, a kalinkát kerüld ha hazaakarsz jutni, bor még talán. Döntsd el te magad a ruhát, te tudod milyen ruháid vannak.

2012. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én mindig pálinkát iszok és sose vagyok tőle másnapos, ja és gyorsan hat :D Mondjuk nem egy női ital az biztos, lehet neked a koktélok jobban tetszenének. Kezdésnek igyál vagy 2-3 felest (vagy annak megfelelőt), majd figyeld a hatását. Ha jobb kedved lett (5-10 perc amíg érződik általában), akkor ne nagyon igyál többet, ha nem érzed akkor igyál még. Ja és ami fontos, hiába buzdítanak rá a haverok, hiába hordja neked egy fiú az italt, ne vidd túlzásba! Ha már szédülsz akkor stop! és igyál vizet.


Ruházat, nos, vannak lányok akik kihívóan öltöznek és vannak akik szolidabban. Én mint fiú sose fordítok nagy figyelmet a lány ruhájára, nem kelti fel az érdeklődésemet :D A barátnőid biztos jobban értenek hozzá mint én :D


Amúgy amikor először iszol, már az ivás gondolatától is vidámabb leszel, örülsz majd, hogy jéé iszok de jó :D Tudom, sok lányt láttam már. Ittak 1-2 pohár pezsgőt szilveszterkor aztán játszották az eszüket, hogy ők mennyire be vannak "baszcsizva" xDD Mondjuk ők 13-14 évesek voltak, te már biztosan komolyabb vagy. Amikor nekem apukám először piát adott azt hittem egy korty sörtől vidám leszek meg ilyen hülyeségek :D Aztán később egy buliban jól lerészegedtem és megtanultam hol a mérték :D


Amúgy csodálkozom, hogy eddig hogy hogy nem ittál? Vagy csak az én ismerőseim kezdik túl korán? :D

16/F

2012. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na milyen volt a buli? :D
2012. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!