Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Genevieve keresztnévhez...

A Genevieve keresztnévhez milyen vezetéknevet tudnátok elképzelni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ezt nem így kellett volna írnom, de azért remélem, hogy értitek, mire gondolok.


Szórakoztatásképpen, magamnak írok egy fanfictiont, aztán most elakadtam a lány bemutatkozásánál.


2012. ápr. 26. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megjelentettem volna. Egy blogon gyűjtöm a ficiket, bár még nincs nagy látogatása. Pár éve firkászom én is, nyugodtan átküldheted, ha szerentnéd megadom majd a mail címemet.
2012. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egy blogon. A ficeket! O_O Egyetlenegy blogon. Évekbe telik, mire kibogarászom a nekem tetsző írásokat a blogok labirintusából. Majd elküldenéd a címét? Tuti, hogy benézek. Egyébként meg nem tudom. Majd meglátom, mi lesz vele. Lehet, hogy ez is olyan lesz, mint a többi, amiket megírok egy bizonyos részig, ahol aztán elakadok, és onnan se előre, se hátra.
2012. ápr. 26. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!