Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hülye vagyok ha nem szeretek...

Hülye vagyok ha nem szeretek TV-t nézni?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogy moziba is 5 éve voltam apámmal utoljára...mert ő le tölt minden filmet azóta HD minőségbe és azt szokta nézni. A TV-t nem néztem már tuti 1 éve... nem köt le a barátok közt,meg az x-faktor meg csillag születik a való világ meg megasztár meg főleg nem. Ha nézek is TV-t akkor inkább discovery science-t,history meg ilyen amerika/angol csatornákat,axn stb. retek klubbot meg nem nézek. ugyanazokat a filmeket adják minden évbe szinte. meg egyszerűen az a sok reklám... kár hogy nem lehetne ezeket leblokkolni valahogy mint a neten a hirdetéseket. inkább gépezek,vagy gépen nézek videókat amik érdekelnek is. pl: youtube-on vagy 50 csatornára vagyok feliratkozva. magyar videósokra de a nagy gamer machinimát is nézem mindennap.

2012. máj. 16. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy hülye, ezeket pl. én sem szoktam nézni. Én csak az X akták (Viasat 6) és a Pokol konyhája (Hell's Kithen Gordon Ramsayvel :D) miatt kapcsolom be a tévét :D Meg ha néha-néha mondjuk leadják valamelyik Indiana Jones-t vagy Az ötödik elemet.
2012. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, én rendszerint csak estére kapcsolom be a TV-t, én speciel nézem a "tehetségkutatókat", de igazából megértem, hogy mások miért nem. Leginkább én is inkább Discoveryt meg társait nézem, meg mondjuk Comedy Central... azt szeretem :)
2012. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát én mondjuk megőrülnék ha nem lenne tévénk, mivel nem tudok állandóan a gépnél ülni (van egy tesóm és miatta-.-) és ha nem gépezek, akkor keresek valamit a tévében.. De igazad van, kérdező, főleg a reklámmal.. na meg mindig a legjobb részeknél dobják be.
2012. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!