Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rájöttem! Elfogadjátok az...

Rájöttem! Elfogadjátok az elméletemet?

Figyelt kérdés
Mint minden felvilágosult ember remélem ti is tudjátok , hogy reptoidok igenis léteznek és a Föld felé tartanak . De az eddigi elképzelés szerintem nem jó miszerint a nyersanyagokért és a világuralomért jönnek . Szerintem inkább egy gy naprendszeren áthaladó hiper űr út megépítését tervezik . Egyszóval a Föld helyére bekötő utat építenek .
2012. máj. 23. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok Csillagkaput néztél, nem?
2012. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha már errefelé sérifikálnak hozhatnának egy kis pángalaktikus gégepukkasztót. Aztán p*csánlövöm őket a szempontpuskával, oszt hazáig meg se állnak.
2012. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
galaxis utikalauz stopposoknak? ;)
2012. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, galaxis útikalauz stopposoknak :D szóval megelőztek engem is, meg a te elméletedet is kérdező, sőt már filmet készítettek erről.
2012. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egészen odáig nem tudtam a reptiodokról, amíg ide nem regisztráltam, de még bármi lehet.
2012. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez még trollkodásnak is gyenge, no.
2012. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, azok a vogonok!
2012. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Remélem addigra elkészül a NASA meg az oroszok a plazmaágyúval és észak-Koreia is kijavítja a hibás rakétáit, és szépen kiépítünk egy földetkörülvevő erősugár-gömböt ami visszaveri a galaktikus reptoid birodalmiakat! Szépen megszerezzük az űrpénzt és itt a vége fuss el véle...

Jó reggelt, mivan veled? Ez most remélem csak kamu kérdés volt!?

2012. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pietrosol válasza:
A tervek ott voltak kifüggesztve a hivatal pincéjében!
2012. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Napkiraly válasza:
koncessziós szerződésben a strabag építi nekik a hiperűrtért a szabványoknak megfelelően, 10 kilométerenként pihenő és benzinkút meg qrvák
2012. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!