Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó telefonbetyárkodós...

Tudtok jó telefonbetyárkodós sztorikat? írnátok nekem párat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most így hirtelen nem, de engem tegnap reggel hívott fel egy csávóka,hogy nem akarok-e kereskedni a testemmel :D... Lehet,hogy az az volt.
2012. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na az valószínű az volt
2012. júl. 29. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Valaki hívogatott, és elég fura dolgokat mondott nekem a telefonba. Kérdezte szűz vagyok-e még, stb. Apám kiderítette ki az, és úgy elverte, hogy szerintem többet telefonhoz sem mert nyúlni.

Elég jó sztori?

A telefonbetyárkodás szánalmas.

2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez ugyan nem betyárkodás volt, de páromat jópárszor hívták, hogy szeretnének tőle zöldséget rendelni:) egy idő után mondta, hogy csak gomba és retek vanXD
2012. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy férfi ismerösöm ,nagyon szerette a brazil szappanoperákat,el is neveztük ,az egyik kedvenc sorozata főszereplöjéröl,és azzal hivogatuk,hogy pl.itt isaura,te hogy vagy leoncio?hónapokig ment ez a szivatás de nem tudta ki hivogatja,már a munkahelyén is mindenki a sorozatbeli néven szólitotta.
2012. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
93%

Ez nagyon kellemetlen volt számomra, de azért utólag nevettünk rajta. Már vagy nyolcadszor hívtak rejtett számról én pedig már elég ideges voltam. Megint csörög a telóm, ismeretlen szám. Én felveszem és beleszólok, hogy szórakozz a jó édes anyáddal(lehet, hogy még cifrábbat is mondtam) és leraktam.

Éppen a mamámhoz mentem 5-6 percen belül ott voltam. A mama meglátott és szomorúan, majdnem pityeregve kérdezte, hogy miért haragszom rá. Szegényt legalább 20 percig győzködtem, hogy azt hittem megint szórakozik velem valaki.

2012. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!