Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket csináltok/csináltatok a...

Tüptürüptürüpp kérdése:

Miket csináltok/csináltatok a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 13:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok vele úgy, hogy nem kaptam munkát 16:26-os!:) Viszont, ha minden jólmegy leteszem ősszel a német középfokút és jövő nyárra "férre tettek" egy munkát (ausztriában 1 hónap babyszitterkedés). Tök jó lenne, ha összejönne!:)


18:11 Én is egész nyáron zenét hallgattam, ha itthon voltam. Te hanyadikba mész? Mert én most megyek 1.-be és még nem tudom/tudjuk, hogy mi lesz a kötelező. Pedig én is szívesen bele olvastam volna, mert szeretek olvasni.

2012. aug. 19. 19:17
 12/15 anonim ***** válasza:

18:11-es vagyok, 10.-be megyek, de vegyük inkább 9.-nek mert nelvtagozat, és az első csak előkészítő év volt.

Szerintem az Antigoné lesz nektek a kötelező, nekünk is az volt tavaly...

2012. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ja, értem. Köszi!:-) Én sima 4 évfolyamos gimibe megyek. Egyébként valószínű, hogy vagy az Antigoné vagy az Odüsszea lesz a kötelező, még nem tudta eldönteni a magyartanár, mert mindig más. :d


Ja és kedves moderátorok, nem véletlenül volt Kamaszok témakörben, mert elsősorban arra voltam kíváncsi, hogy a kamaszok mit csináltak a nyári szünetben nem arra, hogy a nagy többség, szóval fölösleges volt áttenni szórakozás témakörbe....

2012. aug. 20. 08:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Voltam családi nyaraláson, barátnőkkel találkoztam, kirándulni (családdal). Itthon házimunka :D Gépezés, zenehallgatás, írás, olvasás. Felvételire tanulás :D Járok tanárhoz is...

Na meg a kutyámmal vagyok!:) 14/L

2012. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kicsit későn :D lassan itt a következő nyáriszünet xdd de én kockultam, strand a Balatonon...bár ahoz jó közel lakunk szal az nem nagy cucc :)) ja és a haverjaimmal voltam....bicikliztünk..fociztunk stb.(most nyáron is ezeket fogom :D) csak most kimegyünk Horvátországba egy hétre haverommal

19/f

2013. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!