Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki 16 évesen már bulizik, iszik? Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem normális egyáltalán,attól függ hogy szülö hogy neveli a gyereket,aki normálisan van nevelve,annak esze ágába sincs 16 évesen bulizni és inni.
2013. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban már normálisnak számít. Sajnos...
2013. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 16-17 évesen mentem (srácként), egy-két sör gurult le és kész. Az a gond, hogy aki hülye, az 18-20 évesen is seggrészegre issza magát és az árokban okád, úgyhogy mindegy ebből a szempontból.


Nálam a 16 a határ igazából, persze nem rendszeres kimenetelre gondolok, de néha-néha miért ne. Az alatt még tényleg korai.

2013. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 camaropeti válasza:

Én középsulis koromban kezdtem el szórakozni járni, 9-edikben még azért nem voltak olyan őrült nagy piálások, de azért már ott legurult ez-az, az igazi részegség csak utána jött. Ez mindig péntekenként történt. Az érettségi után volt még egy nagy piálás, de aztán nálam ez szépen abbamaradt. Azóta szórakozni se járok, meg nem is iszok semmi alkoholt.

Ez a történet csak azért volt, hogy lássátok az a nem mindegy, hogy valaki ettől egy életre degenerált alkoholista lesz, vagy szimplán csak fiatalkori szórakozásról van szó.

2013. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az első hozzászólóhoz annyit fűznék, hogy én is eljártam 16 évesen bulizni és ittam is. Még is tisztességes ember vált belőlem, nem vagyok alkoholista és mi egy más.
2013. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
86%
Az hogy bulizni jár persze hogy normális. Mikor menjen ha nem a gimi alatt?
2013. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attol amer bulizni jarsz meg iszol attol meg idosebb 20 valahany eves korrodra nem leszel senkihazi meg alkoholista amugy meg szuloktol fugg az ismeroseim mar 14 evesen buliztak en is de mi sosem rugtunk be meg csak hetvegen mentunk bulizni es meg megyunk is meg egyikonk se rugot ugy be hogy hanyon eszt most vsak igy a kozeli nagyon jo baratokra ertem szerintunk lehet ugy tancolni beszelgetni egy diszkoba hgy ne legyel reszeg az most ha iszol alkoholt atol meg normalisan lehet veled beszelni attol meg nem vagy alkoholista sot minden nap egy pohar sor jot is tesz
2013. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én általános iskola 8-ban mentem el először koncertre (még arra is emlékszem, hogy Kispál és a borz volt). Tisztességben neveltek, kellő mozgásteret kaptam. Anyukám a barátnőm és a szülőm is egyben. A mai napig akármit elmondhatok neki. A bizalom a lényeg. Nem is éltem vissza vele soha. Persze ittam is, sőt 16 évesen rúgtam be először igazán. Másnap anyukám ápolt. Azt mondta erre, inkább most, mint később. Azóta sem ittam annyit, mint aznap este. Ma 24 éves vagyok, van 1 diplomám, másik sulit is csinálok, közben dolgozom és kiegyensúlyozott életet élek a párommal. Nem lettem rossz ember. 40 évesen biztosan nem fogok meghülyülni attól, hogy mi mindenből kimaradtam.
2013. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én vagyok a 8-as válaszoló:

Még vmi kimaradt! Sajnálatos, hogy ennyi korlátolt ember azt gondolja, hogy 16 évesen nem lehet bulizni. Mikor szórakozzon az ember lánya, ha nem fiatalon??? 2 gyerekkel a háta mögött??? Vagy sose? Nekem 24 évesen nem nagyon van már lehetőségem bulizgatni. Munka és iskola mellett sem energiám/sem időm nincs. És kb ez van minden velem egykorúval. Persze munka mellé nem mindenki vállal be még 1 egyetemet, de elég egy jó kis multihoz bekerülni és akkor semmire sincs idő. Csak a munkára :)

2013. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!