Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszterkor otthon (ahogy...

Szilveszterkor otthon (ahogy már megszoktam) vagy buliban? És melyikben?

Figyelt kérdés

LEgszivesebben végig aludnám a szilvesztert, de most motoszkál bennem valami, hogy talán ideje így 23 évesen elmenni valahová. 3 lehetőség közül választhatok. Kollégáimmal - akik közt lesznek olyanok is akiket nagyon messze elkerülnék, de ott lesznek a legfontosabbak is. Barátnőméknél - a legtöbb meghívott számomra ismeretlen, csomó olyan ember akit nem bírok, egy kettő akit szeretek, de amióta élek.

Otthon - unalmasan, szüleimmel, de legalább a megszokott módon.


2013. dec. 1. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A cél elméletileg az, hogy jól érezd magad. De te már eleve negatívan állsz hozzá, ahogy olvasom. Nagyobb társaságban szerintem mindenki talált olyat, akit kevésbé kedvel, úgyhogy ne ez legyen a nézőpont, hanem hogy kikkel lennél szívesebben.
2013. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi ezzel sokat segítettél :)

TÉnyleg azzal kell lennem akivel szeretnék igazán. A barátaimmal is szeretek lenni, máskor. De ilyenkor inkább vagyok otthon.

2013. dec. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!