Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az írásomról?

Mi a véleményetek az írásomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tizenhat éves vagyok, és szeretném kikérni a véleményeteket. Most az egyszer nem egy tizenkét éves gyerek írta ki ezt a kérdést, aki ki szeretné adatni a könyvét. Csak kritikát kérnék. Nem tervezek nagy írói pályát, csak kedvem támadt írni pár sort, és véleményt kérek. Előre is köszi.


Nem szerettem volna szembe kerülni vele, pláne nem egyedül... A sráccal, akibe halálosan szerelmes voltam, és aki nagyon csúnyán megalázott. De szembe jött velem, én pedig bekattantam. Elindított bennem egy nagyon mocskos érzelmet: Ölni támadt kedvem. De nem csupán gyilkolni, kínozni. Azt akartam, hogy ezerszer jobban szenvedjen, mint én. Azt mondta, különc vagyok, ezért nem szeretne velem mutatkozni. Hát, most már nem is fog senkivel a büdös életben.

Éppen rám pillantott, amikor egy autó fényszórója elvakította. Mire újra megláthatott volna, én már nem voltam ott. Elbújtam, és csendesen a háta mögé lopakodtam. Ott ólálkodtam mögötte, lépteim halk koppanását enyhén lehetett hallani.

Még hátulról is olyan gyönyörű volt. Én szerettem volna ezzel a lehetetlen álommal végezni. Lassan megállt.

– Ne nézz hátra – suttogtam sejtelmesen. Éreztem, hogy megfog fordulni, ezért felkészültem. Acélbetétes bakancsommal alaposan bordán vágtam, mire hatalmas koppanással hullott le a földre.



#énírtam
2014. jan. 11. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó a fogalmazáskészséged. Helyesírási hiba is tán csak egy volt benne, ami manapság meglehetősen ritka (szoktam lektorálni pár embernek), úgyhogy ez is igen dicséretes. Személy szerint a témája nagyon nem tetszik, szerintem egy korodbelinek nem kéne ilyen erőszakos dolgokról fantáziálni... na ez volt a privát vélemény. Tehát összbenyomás: lenne tehetséged az íráshoz, ha ezt ettől hosszabb lélegzetű írásban is tudod hozni színvonalilag.
2014. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Határozottan nem rossz, szórakoztató volt olvasni, pedig elég érzékeny vagyok mindennemű nyelvtani hibára. A "meg fog fordulni" külön van, és acélbetétessel bordán rúgod, hacsak nem a kezedben van. Ezen kívül is van még pár dolog, ha érdekel, írj, nem teregetem itt ország-világ előtt!:D
2014. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!