Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki ma a 35 fokban nem a...

Aki ma a 35 fokban nem a rokonokkal, haverokkal volt Balatonon, az mit tudott csinálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
Persze aki nem dolgozott ma!
2014. júl. 7. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Pl. uszni.
2014. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
71%

Nekem ellopták a kutyámat, úgyhogy azon voltam, hogy visszaszerezzem, aztán állásinterjú, vissza kellett mennem kontrollba az orvoshoz.


Én is lennék a Balatonon ... :(

2014. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Reggel hatkor elmentünk gombászni. 8-ig szedtünk 3 kiló vargányát. Utána almoztunk a madaraink alatt 10 ketrecben; etettünk, vizet kaptak. Ebédre rántott vargányát csináltam. Délután felszeltem az összeset mármint a gombát/ és 9 adagban a mélyhűtőbe tettem. Pancsolásra maradt a kád.
2014. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
90%

Délelőtt kitakarítottam a törpenyulaimnál, ami nagyjából 2-3 órát igénybe vett, mert ha a slaggal többnyire nem az alomtálcát zuhanyoztam, hanem magamat..

Aztán délután lementem a városba rohangálni egy emberke után.

Nagyjából ennyi. Szóval meleg ide vagy oda, mindent tudsz csinálni, csak max több szenvedéssel.

2014. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Én elmebeteg módra islert sütöttem :D:D
2014. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kinyaltam a lakást - leszámítva az ablakokat, mert holnaptól úgyis jönnek a záporok -, kimostam, főztem egy nagy adag tökfőzeléket, sütöttem mellé virslit, a nap többi részét meg a teljesen leeresztett redőnyök védelmében és egy ventillátor társaságában töltöttem, közben netezgettem, tévét néztem és játszottam a cicával, mikor hajlandó volt megmozdulni :D


24L

2014. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Szakmai gyakorlat :(
2014. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Reggel úsztam, utána pihentem, aztán a cicát elvittük dokihoz, majd sütit sütöttünk anyával, s kimentünk játszani a nővéremmel (hintáztunk, fociztunk) 10-kor bejöttünk, és most lefekszünk. Kisebbik bátyám egész nap gépezett, a nagyobbik meg nyaral Zürich-ben.
2014. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
87%
Tanultam arra a k....va államvizsgára (még most is,pedig lassan a fejem esik le a helyéről)
2014. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Légkondicionált szobában gépezni, egy jó hideg italt kortyolgatva. :)

De ha pl fogyózol és elszánt vagy akkor kimész futni, a fogyás garantált ,)

2014. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!