Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukáknak miért lapos a...

Az apukáknak miért lapos a kapcsolat attól, ha dolgozunk, a családdal vagyunk, néha barátokkal, rokonokkal?

Figyelt kérdés
a páromnak(de nem egy exemnek is) ez majdhogynem (vagy de igen), kiábrándító volt. mindig mentek volna valahova mindennap, valakihez fel, át, találkozások főleg barátokkal, partyk (beszélgetős sörözős esték)és a fent említett esetben úgy érzik nem élnek. nekem meg az lenne a norma.
2013. dec. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek apukákat, azoknak nem ez a fontos.
2013. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam amit mondasz. Persze csak az én ex és jelenlegi páromról tudok nyilatkozni ez ügyben. Szerintem nekik azért, mert munkamániások, folyton ezerrel pörög az agyuk, és mikor hazaesnek és leülnének beszélgetni, tévézni vagy hasonlók az agyuk nem áll le, és valami aktív tevékenységet igényelnek, hogy el tudják terelni a gondolataikat a melóról, meg hogy leengedjék a fáradt gőzt. Ha az otthon nyugalmában maradnának még mindig a munka körül forogna az agyuk, amit nem szeretnének.


Egyszerűen nem fér össze az, hogy az ezerrel pörgésből beleüljenek a nyugis fotelból. Én ezt kalkuláltam ki velük kapcsolatba, méghozzá azért, mert 1-1 stresszesebb nap után nekem is van, hogy le se lehet lőni. Itthon rovom a köröket a lakásba minden cél nélkül és kattog az agyam.

2013. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a napi rutin egy idő után már nem csak az apukáknak, hanem az anyukáknak is unalmas.

Az előző férjem soha nem akart menni sehová, csak a munka meg otthon, no meg a családi házzal járó tennivalók. Semmi szórakozás, semmi változatosság.

A második férjem pont az ellenkezője. Amióta vele vagyok, mind nekem, mind a gyerekeimnek sokkal izgalmasabb az életünk. A rokonlátogatás alap, de a férjem szeret eljárni hétvégente enni, vagy sörözni olyan helyre ahol én is és a gyerekek /már nem kicsik és szeretnek velünk jönni/ is jól érezzük magunkat. Mindannyiunk megtalálja a maga szórakozását ilyenkor. A baráti kör ilyenkor ott megtalálható.

Azt hiszem mindenkinek a vérmérséklete szerint kell élnie. Ha nálatok nem közös ez az igény, akkor is kell találni középutat, mert ha apuka menne, de anyuka mindig lehurrogja, egy idő után majd elmegy egyedül. Egy kicsit ő visszavesz, anyuka egy kicsit többet bólint, és máris megvan az összhang.

2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahogy látom más is csak a néha-néha alkalmakról ír. igen, ez szerintem is természetes. de amikor épp nem ez van, olyan rossz látni, komolyan evés közben sem tud nyugodtan ülni, be van sózva :(
2013. dec. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!