Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak a rokonom miatt keresnek...

Csak a rokonom miatt keresnek a barátaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok. Az unokanővérem szintén ennyi. Régen sok barátom volt itt a faluban. A csajszi városi és remekül kijott az emberekkel akikkel összehoztam és együtt mentünk bulizni. A csajszi nyarakat töltött lenn falun. Azonban ez évekkel ezelőtt volt. Nekem mára van barátom akivel unokatesóm is remekül kijön. Viszont a régi barátaim hónapokra tűnnek el és mikor lent van a csaj hirtelen fontos leszek nekik és iszogatni meg találkozni akarnak. Persze a csajszi nem mert neki elege van az ottani volt fiúbarátaimból akik rá akartak nyomulni. Mikor lemondom ezeket az érdektalikat meg én vagyok a rossz meg a "rossz barát" aki nem hajlandó találkozni a barátaival. Eddig semmi baj nem volt ezzel addig míg a lányok el nem kezdték ugyanezt.
2014. okt. 24. 09:29
 1/2 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Hát ha eltűnnek meg csak miatta találkoznak veled akkor azok nem a barátaid. Bocsi.
2014. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, kár ezen rágódni :D nekem is volt 1-2 olyan ismerősöm, aki azért spanolt velem, hogy öcsémhez közelebb kerüljön...:D
2014. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!