Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az értelme a Music fm-en...

Mi az értelme a Music fm-en annak a játéknak, hogy "szőke vagy gyereket akarok tőle"?

Figyelt kérdés
Mindig hallom, hogy soroljàk a neveket de nem értem mi alapjàn vàlasztanak, hogy az illető szőke vagy gyerreket akarnak tőle...aki tud segìtsen légyszi! :D
2014. dec. 16. 07:48
 1/4 anonim válasza:
ezen én is gondolkodtam pont ma amúgy... :D Az én tippem az, hogy ez egy továbbfejlesztett verzió a halott vagy unalmasnak a korábbi játékuknak. Ha valaki szőkehajú, akkor gyereket akarsz tőle, ha valaki nem akkor meg szőke, vagy pont fordítva...jó kérdés. :P
2014. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a tippem először, de nem stimmel úgy sokszor. Na mindegy végülis :) köszönöm azért :)
2014. dec. 18. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik neked, akkor azt mondod, h gyereket akarok tőle! Ha nem tetszik akkor azt h szőke ( akkor is ha nem szőke). Ezzel a játékkal garantált a nyerés, hiszen nincs rossz válasz! Olyanon is szoktak poénkodni, hogy betelefonál 'Pista' és rávagja egy férfira h gyereket szeretnék tőle!
2014. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Óóó ìgy màr értem! Köszönöm szépen a vàlaszt és kellemes ünnepeket! :)
2014. dec. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!