Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis miért nem keres senki?

Mégis miért nem keres senki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem keres senki,a barátaim csak néha írnak rám,iskolában elvagyunk,meg amikor találkozunk,de amúgy nem nagyon írnak /keresnek. A lányokkal ugyan ez a helyzet,alig beszélgetek lányokkal,alig ismerek lányokat,ez valószínűleg betudható annak is,hogy műszaki iskolába járok. Mégis miért van ilyen? Ha külsőségeket nézzük,szerintem minden rendben van,normálisan öltözködök,edzek stb,igaz nem vagyok egy nagyon helyes fiú arcra,de szerintem(remélem) nincs gond velem. Beszélgetni is eltudok bárkivel,vagyis a legtöbb emberrel,csak ameddig nem nagyon ismerem,kicsit nehezen nyílok meg.
2015. márc. 21. 18:34
 1/6 Chone ***** válasza:
Szerintem meg is valaszoltad a kerdest.
2015. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az úgy nem megy, hogy csak elvárod, hogy téged keressenek, de te nem keresel senkit.
2015. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szeresd meg magad és fordulni fog a világ.
2015. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából én keresek mindenkit.

Csak az eléggé rossz érzés,amikor te mindig keresed őket,de ők egyszer se téged. És akkor jön a kérdés,hogy most mindenki elvárja tőlem,hogy én keressem,vagy velem van valami probléma?

2015. márc. 21. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagy fontos számukra.
2015. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a baj. Megszokták, hogy te mindig keresed őket, mindig meghallgatod a bajaikat, és elfelejtik, hogy nekik is keresniük kéne meg meghallgatniuk téged. Igazából az iskolai "barátok" ezt azokkal szokták csinálni, akikről tudják, hogy nem sok iskolán kívüli valódi barátaik vannak. Ha nekem ezt valaki előbb elmondta volna, kevesebb időt vesztegettem volna olyan nyomorult emberekre, akik nem érdemlik meg.
2015. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!