Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem értem miért nézik...

Csak én nem értem miért nézik ennyien Unfieldet?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem az a bajom hogy sok a féliratkozója, hanem az, hogy nincs egyensúlyban azzal amit letesz az asztalra. Megnéztem néhány videóját és olyan témákról beszél amikről én szoktam a haverjaimmal. Ezek a témák nem bírnak olyan jelentőséggel hogy a barátaimon kívül mást érdekelné, megbeszéljük utána el is van felejtve, Unfield ezt videóra veszi és több mint százezren nézik ezt. Miért?

A másik meg a challenge videók meg a reakció videók, szerintem ez az ötlettelenség netovábbja, mert kb mindegyik videós ezt csinálja, tisztelet a kivételnek.


2015. aug. 12. 19:22
1 2
 11/13 Saavedro ***** válasza:

"Nem véletlenül iratkoztak/iratkoznak fel rá annyian mert ért hozzá."


Vagy talán mert a magyar YouTube közösség agyatlan tinédzserekből áll, akik erre verik a nyálukat. Szaniszlót is megnézték kétmillióan. Jó videó? Nem.


Mondjuk ha talán a rap videóira összpontosítana, nem pedig arra, hogy minden másodpercéről vlogoljon a nagyvilágnak, azt mondom, oké.

2015. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
szerintem amit csinál, az nem igényel nagy szaktudást, beszélni, videót felvenni és vágni nem nagy dolog
2015. aug. 23. 18:55
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem úgy gondolkodnak, hogy: divat "anfildet" nézni, meg jófej
2015. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!