Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 18 évesen...

Miért van az, hogy 18 évesen megjött a kedvem a bulizáshoz, pedig előtte nem érdekelt semmi ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egész kamaszkorom alatt úgy voltam vele, hogy elvoltam itthon, ritkán jártam el, akkor is inkább egy-két közeli barátnőmmel voltam. Most viszont lassan a 19 felé közeledve egyre inkább azt érzem, hogy kimozdulnék, buliznék. Nyilván nem minden héten és nem úgy, hogy a sárga földig leinnám magam, de hiányzik azért, hogy egy kicsit elengedjem magam. Ez azért lehet, mert "nem éltem ki magam", amikor kellett volna? Vagy teljesen rendben van?

2017. jan. 28. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, szerinted mégis mikor kellett volna kiélni magad? 15-16 évesen? Elárulom nem. Szerintem szánalmas aki ennyi idősen elmászkál bulizni,szerintem ennek az ideje pont a 17-25 év közötti időszak, mikor már elég érett vagy ahhoz hogy felelősséget vállalj a tetteidért.
2017. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez rendben van, ha te úgy érzed, hogy ezek a programok érdekelnek téged és szívesen mellél, ésszel és mértékkel akkor ebben nincsen semmiféle probléma. Ahogy írták, nem "kellett volna", hanem most nőttél bele korba. Az igényes helyekre amúgy is csak 18 felett engedik be az embereket.
2017. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A bulizasi kornak most kell kezdodnie. Alatta meg gyerek vagy, tarsasjatek es pizsiparty meg horrorfilm nezes a csajokkal. 17-18-tol teljesen normalis kezdeni a "kielest".
2017. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak a buta emberek általánosítanak. Rengeteg ember már 15-16 évesen is képes felelősséget vállalni a tetteiért. Kérdező, ez szerintem tök jó. Mindenki akkor bulizzon amikor van hozzá kedve. Ha neked csak most jött meg, akkor sincs semmi baj.
2017. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Semmirol nem kestel le:)
2017. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi idősen kezdtem, abszolút nem vagy elkésve. (Ha mész) egytemere se fogod legalább megunni a bulit, pedig ott lesz benne részed bőven.
2017. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem éltem ki magam", amikor kellett volna?

vigyázz vénlány elment előtted az élet.. ugyan miről maradtál le? szted miért van sok szórakozóhelyre a 18 + kitéve, szted a piát elvileg miért csak 18 év felett adják ki? miről beszélsz?

2017. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az első bulimba ami durvább volt 15 évesen mentem el hogy megtapasztaljam milyen de ott volt füvezés meg piálás is rendesen xd persze én nem mentem bele ezekbe a dolgokba. Azután legközelebb pár hónappal később mentem el bulizni majd 16-17 évesen gyakrabban is. És lám itt vagyok most végzek az ELTÉN és nem lett rossz ember belőlem mert 15 évesen ritkán eljártam bulizni
2017. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akiknek nem adatott meg fiatalon a bulizás, azok elítélik.
2017. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!