Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Carnor (videós) ról mit...

Carnor (videós) ról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Csak szerintem néz ki tökéletesen?

2017. febr. 7. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Videóésként szeretem semmi több
2017. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja légyszi kort is írjatok.

16/L

2017. febr. 7. 16:24
 3/3 anonim válasza:

Haha, naná.

:D

Nem ritka az ilyen, de azt azért ne felejtsd el, hogy nem a külsőségek a lényeg, bár biztos el mondták, már ezt is húszezerszer, de tényleg: ez csak másodlagos, bár akit szeretsz azt valahogy így is úgy is szépnek látod.

Hmm.. de filozofikus lett.

Jó éjszakát gyerekek!

Na nem, most komolyan, én ismerem, valóban zseniális, igen naná, persze, kis-csilliónyi talentuma van, és csodálatos személyiség, mindig fel tudja dobni a napot! Amit a csatornáján látsz az a személyiségének csak egy kicsiny része, de annál őszintébb, még is, már ha csak két óráig egy légtérben vagy vele, látod, hogy az csak egy egészen aprócska részlet. De ez a legtöbb videóssal így van.


És én lefogadom, hogy rengetegen behashtagelték már a neve alá, hogy #szerelem, és tudod mit? Még meg is értem!


De 1) fiatalabb vagyok a mostani énednél, de még a 2017-s nél is 2) mit tudhatom én 3) már biztos túl vagy rajta 4) ez már egy lejárt kérdés 5) ... ?


Na mindegy, egyébként nem egészen értem, hogy mit szerettél volna, mit írjunk? Ódákat csak nem. Biztatást? Véleményt? Elérhetőséget? ???


Carnor //Szilárd// egy nagyon értékes ember, és tényleg nem nehéz szeretni. Mint embert. Mint személyt. Mint videóst. Mint keresztényt. Mint rajzost. Mint Szilárdot.


De ennél többet én sem tudok mondani, tényleg nem tudom mit kéne ide írni, vagy miért írtad ki a kérdést?

És a nagy Ő-n meg nem kell agyalni, elvégre csak egy betű, de viccet félretéve is: nem a fél világot kell végig próbálgatni, ha el jön az ideje, majd úgy is összekoccantok egy ködös, rohanó hétfő reggelen a buszmegállóban, és talán még a gőzölgő, forró kávéval leöntés romantikus pillanata is 'rád talál'. ^^


További szép 2019-et, szép napot és szép életet!

:)


Meg ilyenek.


15+ /L

2019. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!