Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha itt vagyok van pénzem de...

Ha itt vagyok van pénzem de nincs senkim, ha otthon vannak barátaim de nincs pénzem?!

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a helyemben, ha olyan helyzetbe kerültök, hogy ha itt vagytok kint Németországban, akkor sok pénzt tudtok keresni, viszont senki nincs veled, még egy barát se, viszont ha otthon lennék akkor nagyon sok barát venne körül, viszont alig lenne pénzetek?

2017. ápr. 19. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat mindenhol lehet szerezni.
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 1Léna válasza:
52%

Kedves Kérdező!

A sok pénz még nem tesz boldoggá. Ha nincs öröm az életünkben akkor nehezebben küzdünk meg a nehézségekkel, problémákkal.

A kapcsolataink sokkal többet érnek a pénznél amit megkereshetünk.

Nincs az a sok pénz amit el ne lehetne költeni, és nincs az a kevés amit be ne lehetne osztani.


Egy gyerekkori osztálytársam, messzire költözött, ott alapított családot. Azóta a férje meghalt, a gyermekei felnőtek. Ott nincsenek barátai, de ha hazajönne Magyarországra a rokonaihoz, barátaihoz akkor távol lenne a gyermekeitől.

A döntéseinknek következményei lesznek.

Döntenéd mégis magadnak kell.

Üdvözlettel 1Léna

2017. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy alakult az életed? Nálam is hasonló a helyzet. igaz én nem külföldön élek de majdnem 300km-re a családomtól, ismerőseimtől.

2018. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!