Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elolvasnátok a történetemet?

Elolvasnátok a történetemet?

Figyelt kérdés

Bocsi nem tudtam,melyik kategóriába tenni a kérdést,ez állt a kezemre ezért ne ítéljetek el jó? :D


Készítettem egy blogot ahová történeteket írok ki és sokan olvasták már de nem jeleztek semmit! Ide teszem a linket ami alapján elolvashatjátok az első részt és az oldalon fent van már az egész évad épp most írom a másodikat!



Link: [link]


Ne az első rész alapján ítéljetek kérlek titeket,olvassátok végig az egészet mert elsőre egy nyomi kis történetnek tűnhet de nem az! Osztjátok meg a barátaitokkal is ha szeretnétek,hogy többen is elolvashassák és adjanak hozzászólást! Én csak azt szeretném,hogy valaki olvassa a blogom akit érdekel is! Ez egy ilyen tipikus fantáziálós embereknek való történet mint amilyen én vagyok! :D


Szóval köszönöm aki elolvassa esetleg megosztja és mond véleményt! :)



2017. júl. 18. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Ez itt nem a "tágas égen angyalok".

2017. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sok a kép.

Kisebb méretben rakd be a képeket, mert ilyen nagy méretben elnyomják a szöveget. A képek illusztrációk (gondolom), de ekkorában elterelik a figyelmet a szövegről.

Nem rossz.

:)

2017. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Egyrészt mert nagyjából csak dialógusokból áll, nincs külön gondolata a karakterknek, másrészt pedig hihetetlen ronda a dizájna az oldaladnak. A fekete alapon piros betűk alapból sem nyerőek, de semmi fejléc, semmi kódolás, szét van húzva az egész. A kinézet az első, amit az oldaladra látogató meglát, ez alapján dönti el, hogy akar-e ott maradni, és olvasni. Én nem akartam, nem is akarok.
2017. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy ennek ilyen sötét hangulata lenne, meg minden, de a színek miatt nem szívesen olvasok bele a történetbe, mert a kiégeti a szemem.


Ha nincs jó ötleted színsémára, akkor próbálkozz ezzel: [link]

2017. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez a szórakozás kategóriába való. Ha mégis mindenképpen ide szántad, akkor...


egy blogspotos oldal regisztrációja nem minősül weboldalkészítésnek, emellett a design szar.

2017. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem!
2017. júl. 18. 14:16
 7/22 anonim válasza:
Légy igényesebb a helyesírást illetően! Túl sok a hiba, és sokszor "fonetikusan" írsz. Az írás nem papírra vetett beszéd, vannak külön szabályai.
2017. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
jav."...nem csak..."
2017. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de annyira idegesített az a sok fölösleges felkiáltójel, hogy a nyolcadik mondatnál abbahagytam az olvasást.

Az ilyesmivel csínján kell bánni, nem szabad végigkiabálni egy történetet!

2017. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az első részekben eléggé hibátlanul írtam de akkor más géppel írtam és folyton sietni kellett kihasználni az időt mert 4-en voltunk 1 gépre,meg mindig mellé nyomtam a billentyűzetet de igyekszem javítani az írásmódomon,az oldal stílusát már megváltoztattam!
2017. júl. 18. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!