Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt az amit részegen...

Mi volt az amit részegen csináltatok és másnap annyira megbántátok, hogy legszívesebben elsüllyedtetek volna?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Régebbi munkahelyemen, az év utolsó munkanapján buliztunk és állítólag "megcsöcsörésztem" a főnökasszonyt. Ezt elég sokáig hallgathattam utána, ráadásul nekem ez totál kiesett, mert "filmszakadás" volt.
2018. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
90%
nekem minden ilyen volt. sajnos általában én voltam a legrészegebb a társaságból és néha úgy, hogy mások nemhogy kevésbé, de egyáltalán nem voltak részegek. aztán másnap jött a felismerés, hogy egész este égettem őket (és magamat). énekeltem, kiabáltam, táncoltam, idegenekkel barátkoztam, "jól éreztem magam" és akkor nem tudtam leolvasni az arcukról, hogy nekik ez egyáltalán nem olyan vicces mint nekem:D sajnos az is többször előfordult már, hogy kiütöttem magam és miattam kellett hazamenni/engem kellett hazavinni/miattam nem engedtek be minket valahová stb. már több mint egy éve nem iszom, mert nem tudtam kontrollálni az alkoholfogyasztásom és nem szívesen jártak el velem a barátaim. azóta már minden rendben:)
2018. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!