Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Beteges az ilyen szintű mánia?

Beteges az ilyen szintű mánia?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy univerzum (itt szellemi művek által kreált alternatív világokra utalok) megszállottság? Tudom, nagyon fura kérdés, de van néhány író, és fantasy univerzum, amik annyira érdekelnek, hogy szinte mindent elolvasok róluk, esetenként többször is. De ez még semmi. Ha x ideig nem foglalkozom a dologgal, hiányérzet lép fel, ami csak a már említett cselekvések végeztével enyhül. Persze itt nem két-három mondat folytonos ismétléséről van szó, hanem az adott univerzum bugyraiban való elmerülésről. Ami adott esetben is minimum órák hosszat, tart. Néha már napközben is arról filózok, hogy ha hazaérek, mit fogok olvasgatni, nézegetni. Sőt, sutyiban néha rákeresek egy-egy random felmerülő, általam eddig ismeretlen jelenségre, kérdésre. Persze, gondolhatnánk, hogy ezzell semmi baj nincs, de kezd lassan már a többi dolog rovására menni. Próbáltam tartóztatni magam, de nem tudom. :D Lehet, h ki kellene élnem a "vágyaimat", de nincs épkézláb ötletem se. MEGBOLONDULOK

2018. febr. 28. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én speciel nagyon örülök, hogy érdekelnek az ilyen témák. Rengeteg ember azt se tudja, hogy mi a fene veszi őt körül azon kívül hogy egy Föld nevű bolygón él. Egyébként csak így tovább, én javasolnám hogy ha ilyen szinten érdekel ez a téma és nem csak hobby szinten, menj olyan suliba. A mai világban egyre jobban kiemelt figyelmet kapnak a fizikusok/csillagászok ésatöbbi, mert minél jobban fejlődik a technológia, annál több mindent képesek felfedezni.
2018. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!