Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Eltörtem a lábam és egyenlőre...

Eltörtem a lábam és egyenlőre fel se állhatok az ágyból. Mit csináljak én két hónapig hogy ne golyózzak be az unalomtól?

Figyelt kérdés

Még csak két nap telt el és halálra unom magam. Fel se állhatók, meg se mozdulhatok. Nem fogom kibírni ezt a két hónapot!

Nincs valami ötletetek, hogy hogyan üthetném el az időt? Esetleg jó könyveket tudtok mondani? Vagy más elfoglaltságot? 15L



2018. márc. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a könyv nem jó, akkor nézz filmeket, sorozatokat, nézz fel Netflixre. Vagy csinálj Tumblr-t, Pinterestet/Weheartit-ot, esetleg menj fel Youtube-ra, keress videósokat, akik tetszenek, vagy akármit, ami leköt. Ha van valami, amit nagyon szeretsz (pl film), akkor akár Facebook-on is csatlakozhatsz nagyobb számú csoportokhoz, és ott tudsz olvasgatni. (tapasztalat, én imádom az SW-t, 2 nagyobb csoportban is benne vagyok, és imádok ott posztokat olvasgatni :D) Hallgass zenét, találj valami játékot. (ciki-nem ciki, nálam előfordul, hogy a Csábításból jelesen vagy az Eldáryán kockulok pár órát..:D) Én órákig el lennék ezekkel. Nekem meg pont az ellentettje van, 1000 dolgot kéne csinálnom, de

sajnos mindig találok valami sokkal érdekesebb dolgot :D


Sok sikert, és bocsi a sok szóismétlésért. Kitartást és jobbulást!:)

15/L

2018. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fekvőgipsz csak kb 1 hét (ha nem valami rendkívüli esetről van szó). Utána járógipsszel már elvileg az utcára is mehetsz (nyilván kényelmetlen, persze). Szóval csak 1 hétig kell kibírni olvasással, számítógépes játékkal, filmnézéssel, rejtvényfejtéssel, beszélgetéssel, esetleg megtanulhatsz kötni, horgolni, hímezni, ha van kitől és van eszköz.
2018. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2018. márc. 15. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is tudnék ajánlani neked egy könyvsorozatot, amit majd a végéig le sem tudsz tenni, ha szereted a romantikus könyveket!

Jenny Han - A nyár, amikor megszépültem

Nincs nyár nélküled

Örökké nyár lesz

Ezek a könyv részei, egyébként, ha megtetszik Jenny Han stílusa, ajánlom, hogy még nézegess tőle könyveket!

Én mostanában rákattantam Nessaj csatornáján lévő Life Is Strange kijátszására, azt szoktam nézni. A játéknak két fajtája van, szóval mindketten ellennénk ezzel. :)

Egyébként én is ajánlom, hogy nézegess a videósok közt, hátha megtetszik valaki!

Pár ajánlás: Viszkok Fruzsi (divat), Maris (minden), Barni. (minden), Ownmckendry (ha szereted a gameplay-eket), Nessaj (-II-), Emci Beauty (szinte, minden)

Csakhogy párat említsek!

Írj könyvet! Én ezzel nagyon sokáig el szoktam lenni, már évek óta írok könyveket és egyre jobban fejlődök. Persze, nem muszáj egyből egy hosszú regénnyel indítanod, kezdhetsz versekkel vagy novellákkal is!

Én ilyen művészlélek vagyok, remélem, valami neked is megtetszett, amit csinálhatsz! :)

2018. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2018. márc. 16. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!