Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt naturista/nudist...

Van itt naturista/nudist család, pár?

Figyelt kérdés

Ha nem probléma arra lennék kíváncsi jár e valaki családdal vagy párjával együtt ilyen strandra, kempingbe magyarországon vagy ha külföldön nyaral akkor ott?

Köszönöm a válaszokat.

Ha nem probléma akkor kort vagy korokat is írjon aki válaszol.



2018. aug. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Én nem mennék el a családommal, de amikor voltam ilyen helyen akkor több családot is láttam akik együtt jöttek, tehát van rá példa igen.


F/23

2018. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

én sem családdal mentem, de láttam rá elég sok példát. amelyik gyerek ebbe nő bele, neki ez is természetes lesz és később sem szégyenkezik családja előtt.

Külföldön inkább elterjedtebb, de ott csak kétszer jártam ilyen helyen. Magyarországon inkább "családias" a hangulat, sok család visszatérő vendég és ismerik már egymást.

2018. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
68%

Szia


A Nudizmus vagy Naturizmus a világ letgermészetesebb dolga.Meztelenül jövünk a világra is nem igaz? Szerintem mindenkinek igy kéne járnia nemre és korra függetlenül.Sokan csoportos orgiák szinhelyének gondolják a nudista strandot holott köze nincs hozzá és ezért a téves rögeszméért ódzkodnak tőlle,gondolván hogy a nudisták aberáltak. Én 2-szer voltam és sokkal jobb mint a hagyományos strand.

33,férfi

2018. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!