Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb vég egy...

Melyik a rosszabb vég egy Fanfiction-nek? Ha befejezik a sztorit de borzalmas a vége vagy ha be se fejezik.

Figyelt kérdés

Sokszor találkozok olyannal hogy van egy jó szori és be van fejezve. De ahogy elértem a végére látom hogy borzalmas a vége. Össze van csapva.


De az is elő fordul hogy egy 10-ből/15-ös(tehát egy nagyon jó) sztori befejezetlen és ez nagyon idegesítő.


És érdekelne kit zavar még az ilyen.



2018. okt. 27. 09:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát őszintén ez egy nehéz kérdés... Én is sok ilyennel találkozok, tehát együttérezek^^. Szerintem sokkal rosszabb ha össze van csapva a vége mint hogy ne legyen befejezve, mert ha nincs befejezve még tudsz rajta gondolkodni hogy hogyan fejeződne be vagy hogy fejeznéd te be, ha bevan fejezve de a rossz lett a vége akkor csak mérgelődhetsz rajta hogy ha már ilyen jól megírta akkor rontotta el a végét. Elrontja a történet összképét. De ez csak az én véleményem.
2018. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A befejezetlennél még ott van a remény, hogy folytatja...


De én jobban szeretem, ha le van zárva a történet. Még ha nem is a legjobb véget kapta.

2018. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindkettő valamilyen szinten rossz, és irritál.

Nyilván egy összecsapott befejezésnél felszisszen az olvasó. Ám, ha nincs vége, és várhatóan sosem lesz, vagy csak nagyon nehezen, az is frusztráló.

Épp ezért, én csak befejezett ficeket rakok fel oda, ahova publikálok. Ha rövid, akkor rövid, de van vége.

Nekem volt olyan fic, aminek a folytatására 2 évet vártam (még mindig nincs vége, és jelezte az írója, hogy egyenlőre nem is tervezi a folytatást), és a várva várt folytatást elcseszte! Ráadásul addig a kedvenc ficem volt attól az írótól. Igaz, mostanában szinte minden ficjének a folytatását elcseszi szerintem. Csak én már nem írok semmit neki, mert felesleges. A befejezett rövidjei, azok jók.

2018. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!