Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha még nem ittam...

Nagyon ciki ha még nem ittam alkoholt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nő. De egész életemben nem ittam még alkoholt. Voltam bulizni is dr valahogy nem kell. A barátaim szoktak is cikizni emiatt. Mondjuk hozzá kell tennem,hogy emetofobiás vagyok (hánýás fóbia).
2019. jan. 21. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sok ember akkor sem iszik ha nincs fóbiája..nincs sehol előírva hogy inni kell egy buliban vagy akárhol..
2019. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, én is huszonévesen ittam alkoholt először, és azóta sem szeretem, legfeljebb szilveszterkor iszom egy pohár pezsgőt. Ne foglalkozz vele ha cikiznek, és ha nem akarsz inni, akkor ne hagyd hogy rábeszéljenek, mert rosszul is elsülhet, ha nem vagy alkoholhoz szokva. Engem a kollegáim piszkáltak állandóan csapatépítő programokon hogy igyak, és kínálgattak mindenfélével. Aztán egyszer egy kiránduláson rábeszéltek, hogy igyak velük legalább egy kortyot valamiből, amiről azt állították hogy alacsony alkoholtartalmú, gyümölcsös ital. Persze azt a kortyot egybe lehajtottam, és amikor kiégette a torkomat, akkor mondták meg, hogy vodka volt. Egész nap hasogatott a fejem, a gyomromat meg kikészítette, alig bírtam enni másnap, aztán meg egy napot folyamatosan hánytam. Hozzáteszem, a kollegáim nem felelőtlen fiatalok voltak, hanem mind 40-es, 50-es éveikben járó családanyák és apák. Ebből is látszik, hogy a korral még nem jön meg az ember esze. :D

Szóval ha nem akarsz, ne igyál, nincs benne semmi ciki. Viszont ha egyszer mégis rászánnád magad, hogy igyál valamit, jól nézd meg mivel kínálnak. :)

2019. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh 2# . Ez nem semmi. Nagyon erősen mondogatják nekem is de nem. Eddig még nem sikerült nekik. Hisz tudják ha én azt mondom,hogy nem akkor az tényleg nem.
2019. jan. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!