Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Euphoria...

Mit gondoltok az Euphoria (US) sorozatról?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szeretem a sorozatokat,de nagyon megtetszett a tabu témákat boncolgató és nyers bemutatás a sorozatban.

A hatodik részt látva kicsit kezdem elveszíteni az érdeklődésemet,untam...



2019. júl. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Egyet értek veled, nekem is unalmas volt a hatodik rész az előző részekhez képest.
2019. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik.A hatodik rész tényleg elég unalmas lett.A hetedik rész előzetese tetszett remélem jó lesz :)
2019. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, hogy a 6. részt külön untam volna... Amúgy jó sorozat, sokkal merészebb, mint a 13 reasons why. Már fix, hogy lesz 2. évad. Tetszik, hogy fél óra alatt több tabu témát vállal be, mint a 13RW egy rész alatt
2019. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszett, bár az utolsó 2 rész hirtelen jött és jobb lett volna neki több rész hogy ne csak úgy történjenek a dolgok. Az eléje jól lett megkezdve.
2020. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!