Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az eufória...

Mi a véleményetek az eufória című új sorozatról?

Figyelt kérdés
Szóval gondolkodom rajta hogy esetleg elkezdem és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Láttam hogy 18+ nak írták a sorozatot tényleg ilyen durva vagy ilyesmi? Illetve az is érdekelne hogy nagyjából miről szó!?

2019. júl. 28. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem joggal kapta a 18as korhatárt. Drog függőség, alkohol,szerelem, perverziók, nemi identitás, erőszak és hasonló témákat boncolgat rettentően elfuserált tinik és családjaik történetén keresztül. Én nekem nagyon tetszik, de nem az a nyári könnyen emészthető történet.
2019. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Valószínűleg majd belenézek.

2019. júl. 28. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Tipikus tini sorozat, sajnos túl sok egyéni ötlet nincs benne, inkább meglovagolja a mainstream softboyok ízlésvilágát.
2019. júl. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. júl. 29. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól bemutatja a komoly témákat, amikkel foglalkozik. Én átlagos esetben messziről kerülöm a tinisorozatokat, de ezt nagyon élvezem, mert van benne igazság és sajnos itt-ott magamra ismerek
2019. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
#3-assal értek egyet. Tényleg csak a most felkapott dolgokra megy. Jó képi világ és zene, de a történet 18 felett már inkább tucat. Ettől függetlenül az egész legnagyobb problémája, hogy nagyon egyoldalúan mutatja be a dolgokat, ami lányként élvezhető, srácként élvezhetetlenül egysíkú.
2019. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik. Jogosan 18+as.

Szerintme sokkal jobb mint a riverdale, az annyira szar lett hogy mar be se fejezem.

Viszont ez a sorozat elkepesztoen jo, a szineszek kivaloan alakitanak es valodi problemakat mutatnak be, senkinek se tokeletes az elete, es hogy mennyire befolyasolja valakinek a szemelyiseget a gyerekkora.

Es annyira nem cliche, pl. legalabb nincs az a tipikus ‘mean girl/bully’ a sorozatban (kiveve Nate, de o se az a tipikus hogy valami random strebert cseszeget)

2019. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!